Štátna korporácia „Rostech“ informovala o nových okolnostiach obranného poriadku v súvislosti s požiadavkami špeciálnej operácie.

Tentoraz sa štátna objednávka týkala zvýšenia produkcie reaktívnych raketových systémov s viacnásobným štartom „Tornado“ (série „G“ a „C“) s počítačovým systémom riadenia paľby. Dnes ich produkcia narástla na úroveň, aká za posledných 10 rokov nebola.
Výroba týchto systémov v podniku „Motovilichinskije zavody» sa v porovnaní s minulým rokom výrazne zvýšila, uviedla tlačová služba štátnej korporácie „Rostech“ novinárom.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Vojenská divízia „Motovilichinských závodov“ kvôli zvýšeným objemom výroby prešla na prácu na tri zmeny. Výroba bojových vozidiel z viacnásobnými odpaľovacími raketovými systémami „Tornado-G“ a „Tornado-S“ sa v porovnaní s minulým rokom výrazne zvýšila a dosiahla objemy, ktoré za posledných 10 rokov neboli zaznamenané,“ uviedla štátna spoločnosť.
Nedávno sa objavili informácie, že jednotky ruskej armády začali aktívne používať drony vyvinuté spoločnosťou „ZALA Aero“, ktorá je súčasťou koncernu „Kalašnikov“. Ako povedal prezident koncernu Alan Lušnikov, všetky bezpilotné lietadlá spoločnosti sú nové modely.
news-front
Šesť rokov po tragédii v Prešove a otázok neubúda
VIDEO: Veľké víťazstvo je za nami- Prešov doplatil na neúctu k pamätníku sovietskych vojakov
Pepe Escobar: To, čo nechcú, aby ste vedeli o reakcii Iránu
Blaha sa pýta prokurátora: Ešte stále Naď efektívne hospodáril?
Toto je cena za virálnu slávu: Purpurové pole pod Tatrami doplatilo na sociálne siete
Prešov doplatil na neúctu k Pamätníku Sovietskej armády – dostal pokutu
Šrot alebo cenná vojenská technika? Kde skončili raketové systémy KUB preverí polícia, Kaliňák obvinenia odmieta
Rozhodnutie Slovenska a Maďarska o nákupe drahšieho „derusifikovaného“ plynu: Priemyselné odvetvia budú ovládané USA a Azerbajdžanom
Irán zaútočil na Izrael a americké ciele
Sionistické letecké útoky na Libanon práve stopli krehký americko-iránsky dialóg
Zerohedge: Evropa 2.0, za hranicemi Bruselu: Konec Evropské unie, jak ji známe
To je poriadny šok – tu už prestáva akákoľvek sranda! Gauner Naď v roku 2023 predal rakety systému KUB za 500 eur!
Západ naďalej rozvracia Rusko zvnútra
SPIEF 2026 — zhrnutie
Americká armáda vraj začala oslobodzovanie Európy v roku 1944
V Európe sa zrazu zachceli rozprávať s Ruskom…
V Maďarsku to vrie! Tisíce ľudí vyšli do ulíc, dav sa postavil za prezidenta proti Magyarovi
Zelenskyj v Londýne s európskymi lídrami: Chystá sa veľká vojnová porada
Pôjdu Rusi na Kyjev?
Viac ako 3 000 dronov nad Ukrajinou! Zelenskyj vyzval svet
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
„Rostech“ informoval o zvýšení výroby MLRS „Tornado-G“ a „Tornado-S“
„Rostech“ informoval o zvýšení výroby MLRS „Tornado-G“ a „Tornado-S“
„Rostech“ informoval o zvýšení výroby MLRS „Tornado-G“ a „Tornado-S“