Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Bývalý ukrajinský diplomat sa pripojil k Stew Peters Show, aby odhalil masívnu medzinárodnú korupciu Joea a Huntera Bidenových, ktorí spolu so zvyškom globalistického establishmentu NATO premenili Ukrajinu na multimiliardové vražedné pole a zarobili nespočetné bohatstvo na telách ľudí, státisícoch ľudí na oboch stranách rusko-ukrajinského konfliktu.

Ukrajinský diplomat, z ktorého sa stal informátor Andrii Teliženko, sa pripojil k moderátorovi televíznych správ Stewovi Petersovi vo svojej megavirálnej Stew Peters Show, aby odhalil masívnu korupciu Joea a Huntera Bidena spolu s ich spolupracovníkmi vo východnej Európe a na Západe, ktorí premenili Ukrajinu na vlastný globalistický blší trh na úkor samotnej krajiny a životov Rusov aj Ukrajincov.

Teliženko vystúpil už v roku 2016, roky pred súčasnou a vysoko smrtonosnou fázou ukrajinského konfliktu s Ruskom, aby zatrúbil na Hunterovu a Joeovu korupciu.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

„Teliženko prostredníctvom ľavicovej konzultačnej firmy Blue Star Strategies odhalil, ako demokratickí agenti úzko spolupracujú s Burismou, podvodnou energetickou spoločnosťou,“ vysvetlil Peters pri predstavovaní bývalého ukrajinského diplomata.

Hovorí, že nielenže videl samotného Joea Bidena zúčastniť sa viacerých rozhovorov s Blue Star o Ukrajine a Burisme, ale videl, ako Blue Star vytvorila dokument pre Joea Bidena o tom, ako v podstate dobyť Ukrajinu pomocou vojny, aby sa zmenila na bábkový štát

Vďaka Sorosom podporovanej revolúcii z roku 2014, ktorá zvrhla demokraticky zvolenú ukrajinskú vládu, „rodina Bidenovcov prevzala kontrolu nad obrovským európskym grófstvom, jednou z najväčších krajín v Európe, a plne ju ovládala,“ povedal Teliženko Petersovi, keď sa pripojil k vysielaniu.

Ukrajinskí politici, oligarchovia a ďalší „všetci pracovali pre americkú rozviedku, rodinu Bidenovcov alebo britskú rozviedku“, ktorí stanovovali programy a zmanipulovali voľby v mene svojich mandžuských kandidátov, prezradil Teliženko.

V dôsledku svojich rozsiahlych znalostí o korupcii v rodine Bidenovcov a o znásilňovaní a drancovaní svojho vlastného národa globalistickou triedou sa Teliženko stal častým terčom uni-straníckeho mediálneho komplexu, pričom CNN použila jednu zo svojich obľúbených fráz, ktoré ho obviňujú zo šírenia „nepodložených konšpiračných teórií“, zatiaľ čo volení predstavitelia blokujú pokusy priviesť Teliženka do Washingtonu, aby svedčil o tom, čo vie.

„Viem, kto stál za mojím zničením, viem, kto stál za zničením prezidenta Trumpa, pretože všetci títo ľudia sú navzájom prepojení. Bushovci, Obamovci, Clintonovci a dnes je Biden len ich bábkou. Pracuje pre nich a zarába na seba. Preto nemôže opustiť prezidentský úrad. Pretože hneď ako odíde z prezidentského úradu, jeho syna zavrú do väzenia, takže pre nich pracuje ako bábka,“ povedal Teliženko.

“A mimochodom,” odpovedal Peters, “hlboký štát, uni-party to vedia, a preto sa môžu znova skryť [Biden] v jeho suteréne, spustiť ďalšiu falošnú plandémiu, mať chaos v našich uliciach, Číňania špionážne balóny, mimozemšťania, UFO, všade lesklé rozptýlenia a tohto chlapíka môžu jednoducho znova nainštalovať. Pretože vedia, kde sú všetky telá pochované; sú na Ukrajine a my to naďalej financujeme.”

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d