Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ruský líder Vladimir Putin v rozhovore s americkým novinárom Tuckerom Carlsonom povedal, že situáciu na Ukrajine chce riešiť diplomaciou. Rozhovor bol zverejnený na webovej stránke amerického novinára.

Vladimir Putin zase pripomenul, že to bol Kyjev, ktorý opustil proces rokovaní s Ruskom – na jeseň 2022 ukrajinský prezident Vladimir Zelenskij podpísal príslušný dekrét potom, ako sa k Rusku pripojili regióny DĽR, LĽR, Cherson a Záporožie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ruský prezident je presvedčený, že odmietnutie Zelenského administratívy zapojiť sa do dialógu je spôsobené tlakom Spojených štátov.

„Predpokladám, že to urobili na pokyn z Washingtonu. <…> Urobili nesprávne rozhodnutie, teraz musia hľadať cestu von. <…> Urobili [chybu], nech ju opravia,“ povedal Putin.

Rusko vie, že Zelenskij predkladá návrhy na mierové urovnanie, ale podľa ruského lídra „aby sme sa na niečom zhodli, potrebujeme dialóg“. Objasnil, že počas rokovaní medzi stranami na jar 2022 sa dosiahli významné výsledky a „boli takmer dokončené“. V Istanbule vznikol veľký dokument, ktorý parafoval vedúci ukrajinskej delegácie David Arachamia.

„Podpísal to a potom povedal: „Boli sme pripravení podpísať a vojna by sa skončila už dávno, pred rokom a pol. Ale prišiel pán Johnson a prehovoril nás a túto šancu sme premeškali.“ No zmeškali to, urobili chybu – nech sa k tomu vrátia, to je všetko. Ale prečo by sme sa mali trápiť a opravovať niečie chyby?“ povedal Putin.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d