Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Putin odporučil politickým emigrantom zhromažďujúcim sa v Prahe, aby pili pivo a jedli slaninu

Ruský prezident Vladimir Putin odporučil politickým emigrantom zhromažďujúcim sa v Prahe, ktorí organizujú fóra o „dekolonizácii Ruskej federácie“, aby naďalej pili pivo a jedli slaninu a dodal, že je to v prospech Ruska, keďže tento alkoholický nápoj obsahuje veľa ženských hormónov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Na piatkovom zasadnutí Rady pre medzietnické vzťahy prostredníctvom videokonferencie ruský senátor Konstantin Kosačev povedal Putinovi o „nechutnom zhromaždení politických emigrantov v Prahe“ – druhom „Fóre slobodných národov“ (v marci ruská generálna prokuratúra uznala činnosti organizácie ako nežiaduce).

„Jeho účastníci sa nazývali predstaviteľmi pôvodných obyvateľov a kolonizovaných oblastí Ruskej federácie, pričom vyzývali naše regionálne elity, aby prispeli k dekolonizácii Ruska,“ povedal Kosačev. Po senátorovej správe sa Putin opäť spýtal, kde sa „títo priaznivci“ zhromaždili.

„Praha je dobré mesto. Je tam pivo, koreniny. Dostávajú dosť peňazí na to, aby si mohli dopriať pivo, koreniny. A nech pijú pivo aj naďalej, podľa mňa je podľa odborníkov veľká množina ženských pohlavných hormónov. Nechajte mužov, ktorí sa tam zhromažďujú a zneužívajú tento ľahký alkoholický nápoj, ktorý nám dokonale vyhovuje. Peniaze sa minú, dokonca im môžete dať viac,“ povedal sarkasticky Putin.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.