Slovanské Noviny

30. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

„Okrem znalostí sú pre rozvoj nevyhnutné aj skutky. Sociálne prostredie je vytvorené tak, že nás vnútri veľa vecí ťaží. Musíme sa v prvom rade zbaviť otrokov v sebe. Rozdelili sme sa do takej miery, že sa ľudia medzi sebou škriepia – namiesto toho, aby boli spolu zaťatí v päsť ako celok.

Prebúdzanie ľudí, presadzovanie spravodlivosti – kde to všetko je? Nie je to, pretože väčšina je infikovaná touto parazitickou infekciou. Kým v nás táto infekcia sedí, kým ju zo seba nevypálime rozžeraveným železom, stane sa len máločo. Ak človek zo seba nevyžmýka túto otrockú filozofiu, ťažko niečo urobí. Ale musí sa to urobiť.

Ľudia sami nikdy nebudú pripravení, musí sa im pomôcť. Jedna vec je, keď neviete – a robíte to a druhá, keď človek koná vedome. Ak človek, ktorý rozumie tomu, čo sa deje a k čomu tento čin vedie, to aj tak urobí alebo dovolí spáchanie trestného činu, potom je otrokom a spolupáchateľom trestného činu…“

„Koľko získaných priateľov sme stratili v tejto vojne, ktorú väčšina nepozná! Vojna, v ktorej jedni bojovali za to, aby sa celé ľudstvo konečne zmenilo na otrokov, iní bojovali nielen za to, aby tomu zabránili, ale aj za to, aby ľuďom vrátili slobodu, skutočnú slobodu, kedy by ľudia naozaj mohli a mali byť slobodní duchom aj telom. Pravdepodobne nie je potrebné hovoriť, že tých druhých nebolo tak veľa a napriek tomu títo ľudia bojovali, zomierali, kvôli tým, ktorí nikdy nepoznali a nepoznajú ich mená, bojovali a zomreli nie pre slávu a vyznamenania, ale len pre PRAVDU a SPRAVODLIVOSŤ!“

Nikolaj Levašov

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: