Slovanské Noviny

1. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

PRICHÁDZAJÚCE POVSTANIE alebo: Prečo vláda SR rieši reštrikcie a „vakcinácie“ cez neplatné vyhlášky? Prečo si vychcanci naivne myslia, že sa vyhnú zodpovednosti za vedľajšie účinky a masové vraždy nanútené cez mRNA injekcie?

Ústavný súd pozastavil účinnosť vyhlášky 226/2021 a od 19.7.2021 máme na hraniciach režim podľa vyhlášky ÚVZ 231/2021.

Rozdiel medzi vyhláškami je v tom, že to, čo bolo vo vyhláške 226/2021 v § 2 ods 3 je v novej vyhláške v § 3, a tým pádom sa všetky paragrafy posunuli o jedno číslo vyššie. Čo bolo v 226-ke v § 3, je v 231-ke v § 4, atď. až po § 9…

To podstatné je to, že právny rámec, na ktorý sa Vyhláška 231/2021 odvoláva je ten istý, ako bol vo vyhláške 226/2021. Takže opätovne sú § 1 ods. 1 tejto vyhlášky (povinnosť sa registrovať na http://korona.gov.sk/ehranica) a § 2 tejto vyhlášky o karanténnych opatreniach osôb vstupujúcich na územie Slovenskej republiky, odvolávajúce sa na § 48 ods. 4, Zákona 355/2007 právne nulitné a ničotné. Ich právna sila sa rovná právnej sile toaletného papiera a presvedčeniu policajta na hranici, že to toaletný papier nie je. Od marca 2020 máme totižto ohrozenie verejného zdravia II. stupňa, ktoré doteraz nikto nezrušil,  a vtedy presne ten istý Zákon 355/2007 v tom istom § 48 v odseku 2 definuje: „Ohrozenie verejného zdravia II. stupňa nastáva, ak je potrebné prijať opatrenia podľa osobitného predpisu (a odkazuje na poznámku 61a) pod čiarou, a teda na § 6 až 9 zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 42/1994 Z. z. v znení neskorších predpisov).

Takže organizátori protestov na hraniciach v sobotu 10.7.2021 môžte tieto protesty organizovať opäť, ja medzi vás opätovne prídem, a teraz už možno budete ochotní si aspoň vypočuť, čo som vám už toho 10.7.2021 na tých hraniciach chcel povedať.

Otázkou je: „Prečo sa celá táto pandémia rieši cez nulitné a ničotné vyhlášky ÚVZ?“ To sú všetci, čo to takto nariaďujú, tak hlúpi?

Naopak, oni sú veľmi prefíkaní. Tak, ako sa v súvislosti s covid „očkovaním“, to jest génovou terapiou a klinickými pokusmi na ľuďoch, vyhli zodpovednosti za nežiadúce účinky výrobcovia tejto génovej terapie, vláda i tí, ktorí tie mRNA vakcíny ľuďom očkujú, tak presne takto sa skrze takúto nulitnosť a ničotnosť vláda snaží vykľučkovať zo zodpovednosti za všetky škody spôsobené protipandemickými opatreniami. Pretože verdikt súdov bude jednoznačný: to všetko bolo nulitné a ničotné. To jest – občan je tvoj problém, že si sa riadil paragrafmi toaletného papiera. Neznalosť zákona neospravedlňuje. Problém, a to aj právny, budú mať však tí, ktorí dodržiavanie „paragrafov“ toaletného papiera vynucujú na iných, a to o to viac, že už z ich funkcie vyplýva znalosť zákonov. Takže, páni policajti, a všetci vy, ktorí na iných vyžadujete dodržiavanie nezákonností tejto vlády a jej orgánov, pamätajte, že až to praskne, až  sa to „poserie“, tak bude platiť princíp padajúceho hovna a odseriete si to pred súdmi práve vy konkrétne, pretože súdy potom nebudú rozhodovať všeobecne, ale menovite konkrétne. A vy to aj tušíte, inak by ste tak úporne neskrývali v tých horúčavách svoje menovky a služobné čísla pod čiernymi ťažkými policajnými vestami.

Doplnenie článku o 21:15: Minister Lengvarský po rozhodnutí súdu verejne vyhlásil, že nová vyhláška bude ešte tvrdšia (mal na mysli vtedy pripravovanú 231-ku) a že bude zverejnená v Zbierke zákonov. V Zbierke zákonov zverejnená nebola, ale len vo Vestníku vlády. A čo to znamená? Toto:

Tajomníčka pracovného výboru pre legislatívu ÚRADU VLÁDY SR
Mgr. LUCIA DUBRAVSKÁ potvrdila JUDr. ADRIANE KRAJNÍKOVEJ,
že VYHLÁŠKY Úradu verejného zdravotníctva NIE SÚ VŠEOBECNE ZÁVÄZNÉ PRÁVNE PREDPISY, pretože neboli zverejnené v Zbierke zákonov! (originálny rozhovor tu: https://www.youtube.com/watch?v=XXOgtUcIFjc (ak ho už nevymazali)).

Sú potom tými hlupákmi ľudia, že sa týmito nulitnými a ničotnými vyhláškami riadia?

Nie, ľudia nie sú hlúpi. Problém je niekde inde.

Strach zo zodpovednosti!

Nikto nechce niesť zodpovednosť, a to ani sám za seba. A ľud – ľudia stále hľadajú niekoho, kto by prevzal tú ich zodpovednosť za nich samých na seba.

V každých voľbách volí volič toho, o kom si myslí, že preberie na seba jeho vlastnú zodpovednosť za seba samého.

A tak máme situáciu, keď za následky očkovania nenesie zodpovednosť výrobca vakcín, nenesie zodpovednosť vláda, nenesie zodpovednosť lekár, ale iba ten jedinec, čo sa zaočkovať dal. A o čom je tá nulitnosť a ničotnosť všetkých vyhlášok a opatrení počas Matovičovej vlády?

To je ti do ksichtu kričiace zrkadlo, že nikto nikdy za tvoje rozhodnutie niesť zodpovednosť nemôže a ani nebude!!! Pretože je to tvoja zodpovednosť, že sa riadiš vyhláškami , ktoré majú právnu silu toaletného papiera… A nie je to len o očkovaní, o vyhláškach, ale o všetkom – o zodpovednosti za vlastné zdravie, o zodpovednosti za všetko, čo môžeš a máš vykonať vlastným rozumom a vlastnými rukami.

Strach zo Stalina  – to nebol strach idúci z neho. To bol vlastný strach, strach prijať zodpovednosť. Pretože za Stalina to nebolo len o funkčných právomociach,. To bolo predovšetkým o zodpovednosti za zverenú funciu a jej výkon. A Stalina naviac nenávideli, báli sa ho a neskôr špinili všetci tí, ktorí chceli funkcie len kvôli ich právomociam, ktorí chceli moc, no mali strach prijať zodpovednosť nielen za zneužívanie týchto právomocí a moci celkovo, ale predovšetkých prijať zodpovednosť za svoju neschopnosť.

Za Stalina bola funkcia o právomociach a zodpovednosti za výkon týchto právomocí. A z anafalbetického Ruska sa stala svetová veľmoc aj vo vesmírnom programe. Za pár desaťročí od analfabeta po lety do kozmu. Od porážky v rusko-japonskej vojne po vztýčenie víťaznej červenej zástavy v Berlíne. Nie je to óda na Stalina. Je to óda na zodpovednosť.

Umrel Stalin a funkcie už boli len o právomociach.

A tak máme pri moci hlupákov a chytrákov bez zodpovednosti.

Celá covid pandémia je nielen o hlupákoch a vychcancoch pri moci bez zodpovednosti za výkon svojej funkcie, ale aj o strachu ľudí prevziať zodpovednosť za svoj život na seba, na vlastné plecia.

Slobodu , skutočnú slobodu si vydobyje len ten, kto sa zbaví vlastného strachu zo zodpovednosti a nájde v sebe odvahu prevziať zodpovednosť sám za seba.

ORACLE911BLOG

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Globálny Finančný Systém má hlboké korene

  Globálny Finančný Systém má hlboké korene

  Pamätáte sa na prezidenta Nixona? Ostal po ňom prechod Ameriky na nezabezpečený dolár. Takpovediac sa začali v obehu objavovať nie len peniaze M1, ale aj peniaze M2, M3,...
 • Vedomie

  Vedomie

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva… a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • Sme multidimenzionálnym stelesnením Predkov

  Sme multidimenzionálnym stelesnením Predkov

  Všetkých rád pozdravujem, všetkým zdravia pri strome Rodu Najvyššieho. Áno, po slovansky, po našom budem rozprávať, to je Poznanie. Slovan je sláviaci Jan a Jin (Slavjanin –...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: