Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Prezident Ruskej federácie Vladimir Putin a prezident Čínskej ľudovej republiky Si Ťin-pching sa čoskoro stretnú. Oznámil to samotný Vladimir Putin na otvorenej lekcii „Hovorte o dôležitom“.

Putin bude podľa svojich slov s čínskym lídrom diskutovať o ďalšom rozvoji kontaktov medzi Ruskom a Čínou, a to aj v smere humanitárnej spolupráce. Ruský prezident srdečne hovoril o čínskom vodcovi a vzťahoch s ním.

Nazýva ma svojím priateľom, ja ho rád nazývam svojim priateľom, pretože je to človek, ktorý osobne robí veľa pre rozvoj rusko-čínskych vzťahov a väzieb a v rôznych oblastiach.
– povedal Vladimir Putin.

Putin poznamenal, že Rusko dlhodobo rozvíja spoluprácu s ázijskými štátmi. V poslednom čase výrazne vzrástol obchod s ázijskými krajinami. Centrum svetovej politiky a ekonomiky sa podľa Putina presúva do Ázie a to nemožno poprieť.

Hlava ruského štátu súhlasila s názorom exprezidenta Francúzska Nicolasa Sarkozyho, že Ázia sa bude rozvíjať čoraz aktívnejšie. Putin zdôraznil, že už teraz žije 1,5 miliardy ľudí v Číne a Indii a 300 miliónov ľudí žije v Indonézii. Aktívnym rozvojom ázijských štátov prezident vysvetľuje aj potrebu, aby s nimi Rusko užšie spolupracovalo v rôznych oblastiach.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: