Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

KARVAŠOVÁ Z PS-KA SA VYJADRILA, ŽE NEROZUMIE, ČO JE TO OBHAJOVAŤ NÁRODNÉ ZÁUJMY! Liberáli v Európe ťažko prepadli. To je dobrá správa. Horšou je, že sa tým zvýšila relatívna váha Progresívcov v tejto extrémistickej frakcii, skonštatoval podpredseda parlamentu a budúci europoslanec Ľuboš Blaha (Smer-SSD). 

Tým pádom budú podľa neho PS-kári zneužívať liberálnu frakciu na protislovenské rezolúcie a útoky proti našej vláde. Ako doteraz…

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Čakajte ďalšie protislovenské rezolúcie a útoky proti našej vláde

„Keď pozerám na celoeurópske výsledky eurovolieb, tak tam vidím niekoľko dobrých správ. Napríklad, vypadla strapatá liberálna europoslankyňa z Holandska Sophia Veld, ktorá chodila na Slovensko ako na klavír, aby tu arogantne kopala do vlády Roberta Fica. Ja len, že bye-bye, Sophia. Liberáli v Európe ťažko prepadli. To je dobrá správa. Horšou je, že sa tým zvýšila relatívna váha Progresívcov v tejto extrémistickej frakcii. Tým pádom budú PS-kári zneužívať liberálnu frakciu na protislovenské rezolúcie a útoky proti našej vláde. Ako doteraz,“ upozorňuje Blaha.

Pripomína, že keď sa europoslankyne Karvašovej z PS v pondelok spýtali, či bude obhajovať národno-štátne záujmy, odpovedala, že nerozumie, čo to je. „Presne toto môžeme očakávať od Progresívcov – žiadne národné záujmy, žiadne Slovensko, žiadna zodpovednosť, ale progresivistický džihád proti vlastnému štátu.“

Blaha ďalej konštatuje, že eurovoľby odpálili Macrona aj belgickú liberálnu vládu. Tlieskam. Posilnili kritici EÚ. Vrátane tých slovenských. To je dobrá správa. „Veľmi sa teším z úspechu českých komunistov, osobitne gratulujem Katke Konečnej – spolu zatrasieme Bruselom.“

„Európski socialisti ďalej padajú. Lebo riešia slniečkarsku agendu a nie pracujúcich ľudí. Zobudia sa konečne? Posilnili sa mierové hlasy, to je dobrá správa. Najväčší vojnoví štváči ako Macron či Scholz a ich strany dostali výprask,“ hodnotí smerák.

Medzitým Američania obnovili dodávky zbraní neonacistickému pluku Azov na Ukrajinu. „Už len si zahajlovať, Mr. Biden. Celé zle.“

„Aby som nepísal len o eurovoľbách, vraj tu bol v pondelok štrajk RTVS. Žiaľ, prepásol som to, lebo ten ich brak nepozerám. Dúfal som, že v rámci štrajku vypnú telku aspoň na týždne, nech si od tej slniečkarskej propagandy oddýchneme a nič – len nejaké tri hodky bliakali na námestí. Na júnovej schôdzi schválime zákon o STVR, bodka. Chápem, že Cintula a spol. s tým majú problém, ale nás nezastavia,“ uzavrel Blaha.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.