Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Poslankyňa Kolíkova tvrdí, že naša civilná spravodajská služba (SIS) nedostáva všetky spravodajské informácie od partnerov.

V nedeľnej debate toto jej tvrdenie podporil kto iný, ako angažovaný redaktor Direr, odvolávajúci sa na nemenovaných českých diplomatov, ktorých citovala česká redakcia Denníka N. Pekne zamotaná story!

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Oni zjavne obaja vedia, prečo sa rozhodli útočiť na spravodajskú službu. Pre tento typ ľudí, ako Kolikova a Direr je totiž táto organizácia nebezpečná. A to aj preto, že na útoky politikov zo zásady nereaguje.

Toto je to, čo Kolíkovej prekáža. Nevie ich vtiahnuť do “hry”. Preto zneužíva ich nekomentovanie a rozpráva vo verejnom priestore skutočné nezmysly a svojim zvýšeným, zle znejúcim, hlasom spolu s bláznivou gestikuláciou chce zaujať.

Takže nie konštruktívna debata a návrhy na riešenia, ale podsúvanie argumentov, ktoré sa opierajú o českých diplomatov. No a tu je osobný problém pani Kolikovej, či pracuje pre našu, alebo českú stranu. …keď využíva ich názory paradoxne proti spravodajskej službe vlastného štátu. Nedošlo jej, že aj od Čechov to môže byť hra.

Takže neverí našej službe, ktorá má nezastupiteľné miesto v spoločnosti pri otázkach bezpečnosti občanov SR, ale verí českým diplomatom.

A preto by som rád počul vysvetlenie, čo tým sleduje a prečo takto napomáha bezpečnosť na Slovensku oslabovať.

Žeby rovnaký manuál na útoky na Slovensko zvnútra aj zvonku? Lebo každý jej výrok je totožný práve s jej liberálnymi kolegami zo zahraničia. Tak opäť zopakujem: pre koho vlastne pani Kolíkova pracujete? Lebo toto nie je práca pre národ ani pre občanov Slovenska, ale pre cudzie záujmy. …a my Vám to nezabudneme!

Jozef Viktorín/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d