Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

SLOVO v sebe ukrýva magickú silu a puto, ktoré nás dokáže zblížiť s inými ľuďmi a rozptýliť rôzne pochybnosti o živote. Prostredníctvom slova sa dorozumievame, hodnotíme, kritizujeme, chválime, vyjadrujeme pravdu, ale i klameme.

Jednoduché áno – nie vyvoláva šťastný pocit alebo tragédiu. Slovami vyjadrujeme svoje pocity, priania, názory, myšlienky. Aj zvieratá, stromy, rastliny a planéty sa dorozumievajú. Všetky zvuky vnímajte ako formu vyjadrenia. Všetky druhy komunikácie sa navzájom prelínajú, každá vlastnou vibráciou. Väčšinou sme však takí uzatvorení vo svojom egocentrickom svete, že iné komunikačné signály ani nevnímame. Keď sa ich naučíme počúvať, otvoria sa pred nami zázračné možnosti vnímania slova v jeho rozmanitých podobách.

Ak sa chceme venovať významom Slovanských Slov, potrebujeme si vySVETliť základné termíny, ktorých koreň nesie viacero slov. V tomto článku začneme slovami, ktoré pomenovávajú 4 svety, ktorých súčasťou je aj náš Svet. Celá problematika je ucelene podaná v jednej z kníh Slovansko-Árijských Véd – v Knihe Svetla.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Svet PRAV
je svet veľmi vysokých energií, svet bohov ako ochrancov svetov, svet Vedomia Stvoriteľa.
Svet SLAV
je svet vysokých energií, svet našich predkov, svet tvorenia na mentálnej úrovni svet.
Svet JAV
je fyzický svet, svet ľudí a živých bytostí, v ktorom práve žijeme, svet Prítomnosti a tvorenia na fyzickej úrovni.
Svet NAV
je svetom minulosti, svet zašlých vecí, tzv. astrálny svet.

Časom zistíte, koľko slov má svoj koreňový základ práve v týchto názvoch štyroch druhov svetov. V tejto sekcii SLOVÁ SLOVANOV sa postupne zoznámite s viacerými zaujímavými informáciami o význame a Sile našich Slov. Slovo je veľmi mocný nástroj. Aj v nevedomom stave, po vyslovení spúšťa, alebo napĺňa svoj pôvodný program. Ak slovám rozumie Vedomý Človek, ak vie, ČO ktoré slovo v sebe nesie, môže Slovom priamo Tvoriť – meniť realitu.

Práve pre nevedomosť používania slov sa dejú mnohé situácie, ktoré vo svojich životoch nechceme. No keďže o tom nevieme, tvoríme to, s čím následne zápasíme. Život je veľmi zaujímavá hra. Kto vie čítať jej PRAvidlá, vie sa sPRAvnym spôsobom postaviť k PRAvde a podporiť dobro a sPRAvodlivosť ešte skôr, kým sa stihne vyJAViť zlo.

Teším sa na ďalšie stretnutie prostredníctvom slov…


milan

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.