Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Čo ak sa blíži skutočná, nebezpečná pandémia? Je otázka, ktorú si v blogu zverejnenom na stránke hračkárstva Dráčik, kladie autor textu.

Názor zverejnený na webovej stránke preberáme v plnom znení

Čo ak sa blíži skutočná, nebezpečná pandémia?

Nie tá tragická fraška, ktorá sa odohrala za posledné roky. Tragická preto, lebo spôsob pomoci a opatrení zapríčinil smrť ľuďom, ktorí zomrieť nemuseli. Podstatne menej ľudí bolo zachránených, ako usmrtených.

Okrem ľudí, ktorí obetavo pracovali, tu bolo veľké množstvo špekulantov a podvodníkov, ktorí si z toho urobili kšeft

Ešte musím spomenúť, že celá pandémia bola založená na bežných respiračných ochoreniach a biologických zbraniach, ktoré nám niekto sprejoval na hlavu ako komárom. Bezpečnostné zložky si samozrejme ničoho nevšimli a ani v budúcnosti nevšimnú, lebo sa budú vzájomne zatvárať a likvidovať. Nakoniec, veď oni tu nie sú pre ľudí, ale proti ľuďom. Viď zabezpečovanie celoplošného testovania a následné opatrenia tak, aby sa testované vzorky dostali tam kam majú, čiže objednávateľovi na následné spracovanie biologického materiálu a zároveň, aby sa nikto nedozvedel, či sú a čím sú testovacie tyčinky infikované. Ďakujeme, že ste za naše peniaze robili a robíte užitočných hlupákov, cudzím nekalým záujmom.

Ako teda prebiehala hra na opatrenia a ako by opatrenia mali vyzerať, keby došlo ku skutočnej pandémii.

Pod skutočnou pandémiou mám na mysli, že nám niekto opäť na hlavu rozpráši nejaké svinstvo, ale tentokrát podstatne nebezpečnejšie.

Berte prosím na vedomie že to, čo ste považovali za zodpovedné plnenie ochranných opatrení, by znamenal pre mnohých rýchly koniec.

Uvediem len niekoľko príkladov z toho množstva nezmyslov, ktoré sa odohrali.

– Napríklad taký home office, a následné veselé nákupy v supermarkete.

– Spôsob používania, kvalita respirátorov, a hlavne spoliehanie sa na ich účinnosť.

– Meditovanie o účinnosti liekov, mlženie a pretláčanie neúčinných a tých, na ktorých sa najviac zarobí.

Falošná hra na pomoc nám nepomôže. Jedine ak do hrobu. Nebude čas špekulovať, ako sa uliať z práce alebo na všetkom zarobiť. Zaplatili by sme za to tú najvyššiu cenu v podobe straty najbližších alebo vlastného života.

Jediným a účinným liekom bude svornosť.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: