Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ťažko si možno predstaviť nejaký iný objav, na ktorý by mohli byť vedci viac hrdí. Máme tu na mysli výsledky troch samostatných vedeckých výskumov, ktoré len nedávno potvrdili, že ľudská myseľ a emócie majú silu doslova meniť hmotný svet okolo nás.

Tento neobyčajný objav spôsobil medzi vedcami veľký rozruch, a preto si nepochybne zaslúži aj našu pozornosť.

Experiment s ľudskou DNA

V jednom z experimentov bola použitá extrahovaná vzorka ľudskej DNA, ktorá bola hermeticky uzavretá a uložená v kovovej nádobe.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Darca vzorky DNA, ktorý v experimente zároveň plnil úlohu testovanej osoby, sa počas experimentu nachádzal v inej miestnosti než nádoba s obsahom jeho DNA.

Vedci potom túto testovanú osobu vystavili pôsobeniu emočných stimulov, čoho výsledkom bola zmena štruktúry nielen DNA v jeho tele, ale aj zmena v DNA, ktorá sa nachádzala vo vedľajšej miestnosti!

Konkrétne, keď emócie testovanej osoby boli negatívne, procesy prebiehajúce v DNA sa začali výrazne spomaľovať a komplikovať, a naopak, keď emócie testovanej osoby boli pozitívne, pozorovaná DNA sa uvoľnila a procesy v nej začali prebiehať optimálne.

Vedci nemali inú možnosť ako na základe pozorovaného javu dospieť k záveru, že „ľudské emócie majú schopnosť pôsobiť na hmotný svet spôsobom, ktorý sa prieči známym a platným fyzikálnym zákonom“.

Experiment s bielymi krvinkami

V ďalšom experimente boli testovaným osobám odobraté vzorky leukocytov (bielych krviniek). Tieto vzorky boli potom umiestnené do špeciálnej komory, v ktorej bolo zariadenie na meranie elektrického náboja bielych krviniek.

Testované osoby – darcovia sa znova nachádzali v inej miestnosti než vzorky ich krviniek. Tu im boli premietané rôzne videoklipy, ktoré plnili úlohu „emočných stimulov“.

Ako sme už spomenuli, aj v tomto druhom experimente boli vzorky DNA (biele krvinky) testovaných osôb umiestnené v samostatnej miestnosti. A takisto ako v predošlom experimente, zmeny v DNA presne zodpovedali zmenám v emóciách u testovaných osôb a prebiehali presne v tom istom čase.

Názorne si to môžeme predstaviť tak, že krivka, ktorá zobrazuje zmeny v ľudskej DNA sa doslova zhodovala s krivkou, ktorá zobrazuje priebeh a zmeny v emóciách u testovaných osôb.

Aby toho nebolo málo, v tomto výskume sa tiež zistilo, že emócie ovplyvňovali procesy prebiehajúce v DNA až do vzdialenosti 50 míľ!

Emócie však majú schopnosť ovplyvňovať procesy prebiehajúce v DNA pravdepodobne na omnoho väčšiu vzdialenosť, pretože vedcom sa v čase vykonávania tohto experimentu nepodarilo narýchlo nájsť laboratórium, ktoré by sa od nich nachádzalo ďalej než 50 míľ.

A rovnako aj v tomto prípade vedci na základe výsledkov experimentu dospeli k záveru, že DNA má schopnosť komunikovať v čase a priestore takým spôsobom, ktorý sa vymyká fyzikálnym zákonitostiam, aspoň tak ako sme ich chápali doteraz.

Experiment s fotónmi

V tejto oblasti bol vykonaný ešte aj tretí samostatný experiment. V tomto experimente vedci skúmali správanie sa fotónov (fotóny sú častice svetla) vo vákuu.

Vedci potom do tohto vákua vložili vzorku DNA – fotóny sa okamžite prestali pohybovať náhodne a namiesto toho svojím pohybom začali presne opisovať štruktúru DNA.

Vedci sa k tomu vyjadrili nasledovne:

„Sami sme zaskočení zistením, že fotóny sa prestali pohybovať náhodne a že svoj pohyb podriadili štruktúre DNA.

Nemáme preto na výber a musíme pripustiť tú možnosť, že existuje nejaké pole energie, o ktorom zatiaľ nič nevieme.“

Títo vedci tiež ďalej poukázali na skutočnosť, že DNA fyzicky ovplyvnila pohyb fotónov, ako aj na fakt, že výsledky predošlých dvoch výskumov plne podporujú správnosť ich zistení.

Záver

Keď si dáme dokopy všetky zistenia a výsledky týchto troch experimentov, nemáme veľa iných možností než skonštatovať, že vzájomné pôsobenie človeka a jeho DNA prebieha mimo čas a priestor.

Alebo povedané inak, ľudia si sami vytvárajú svoju skutočnosť tým, že si sami vyberajú, aké pocity a emócie chcú vo svojom živote zažívať.

zdroj: sila vedomia

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d