Slovanské Noviny

25. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Veľkí ruskí liečitelia verili, že začiatok bol v obličkách, ako v semenách všetkých vnútorných orgánov, a že obličky sú základom života. Vraveli dokonca obličky – sú rovnaké ako v rastlinách a na stromoch, to znamená, že obličky sú život.

Liečitelia však nemali na mysli iba obličkové orgány v modernom zmysle, ale obličky s nadobličkami a pohlavnými žľazami, ktoré sú spojené s intrasekrečnými a regulačnými činnosťami tela. V starovekej medicíne existuje diagnóza „prázdnoty obličiek“.

U každého človeka sa to môže prejaviť rôznymi spôsobmi: jeden človek bude mať bolesti krížov a močových ciest, poruchy v oblasti genitálií, druhý – bolesť kolien, tretí má sivé vlasy, štvrtý má poruchu sluchu, pätina má povrchovú dýchavičnosť alebo iné príznaky. Prečo však všetky tieto choroby vznikajú, prečo nám ochabujú obličky? Naši predkovia identifikovali 3 hlavné dôvody:

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

1. Stresové podmienky. Zvlášť obavy vážne oslabujú funkciu nervového systému a nadobličiek. 2. Podchladenie. Obličky to nenávidia. Chlad výrazne oslabuje ich funkciu a kvôli tomu sa objavujú bolesti kĺbov, nutkanie na močenie v noci, bolesti chrbta, únava, pocit tepla v hrudníku, úzkosť, bolesti hlavy, nespavosť. 3. Promiskuitný pohlavný styk. Faktom je, že pohlavné žľazy sú najpriamejšie spojené s obličkami a sexuálne excesy spravidla vedú k takým bežným symptómom, ako sú bolesti chrbta, bolesti kostí, otupenosť zraku, hluk v ušiach, oslabenie pamäte, znížený výkon. V orientálnej medicíne sa na zlepšenie obličiek a prevenciu chorôb cvičila určitá práca s obličkami. V každodennom živote človek vždy používa spodnú časť chrbta. Preto je veľmi dôležité ho posilniť a zvýšiť flexibilitu. A technika posilnenia spodnej časti chrbta a zlepšenia obličiek pomôže vyriešiť tento problém.

Ako vyliečiť obličky. Ruky zovrite v päste, nie príliš tesne, ale nie príliš slabo, aby boli vankúšiky vašich štyroch prstov v strede dlane a palec bol na nich. Snažte sa držať chrbát ruky plochý. Položte ruky chrbtom rúk oproti obličkám a zarovnajte s nimi stred vonkajších strán dlaní na obochstranách (od bodu oproti pupku na chrbtici sa bod nazýva „brána života“) vľavo z ľavou, v pravo z pravou. Potom pohybom smerujúcim k chrbtici, ako keby ste chceli obličky pohnúť k sebe, uvoľnite a roztiahnite ruky. Cvičenie opakujte 81 -krát, kým sa v mieste „brány života“ neobjaví pocit silného tepla. Aké je tajomstvo tohto cvičenia?

Počas trenia by ste si mali predstaviť, že sa vaše obličky spájajú do jednej. Bez toho nebude cvičenie účinné. Je dôležité mať na pamäti, že pri trení nemôžete prestať, aj keď ste unavení. Je nevyhnutné dokončiť 81 pohybov do konca. Prečo je potrebné cvičenie opakovať presne 81 -krát? V ruskej tradičnej medicíne sa vždy používal počet posvätných opakovaní, číslo 9 je pre Rusov posvätné, a preto 9krát prečítajú modlitbu alebo sprisahanie.

A vzhľadom na to, že používame 81 akupunktúrnych bodov (kanál močového mechúra je najdlhší, má 67 bodov), opakujeme cvičenie 9×9, to znamená 81 -krát …. Najzaujímavejšie je, že všetko, čo predkovia chránia, treba robiť presne a potom je úspech zaručený!

pb

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d