Platforma využije mimovládne organizácie financované Sorosovými na ovplyvňovanie nadchádzajúcich volieb do Európskeho parlamentu, varoval Grzegorz Górny.

Na eurovoľby sa nepripravujú len politické strany. Meta, vlastník Facebooku a Instagramu, spolupracuje s orgánmi EÚ na vytvorení „volebného operačného centra“, kde budú „experti a analytici“ pracovať na odvrátení „potenciálnych hrozieb“.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Centrum bude v kyberpriestore monitorovať „dezinformácie a manipuláciu“, ako aj zneužívanie umelej inteligencie, a bude odstraňovať akýkoľvek obsah, ktorý bude považovať za falošný, škodlivý alebo nebezpečný.
Inými slovami, budú pôsobiť ako cenzor, uviedol Grzegorz Górny vo svojom článku uverejnenom na poľskom spravodajskom portáli wpolityce.pl .
IFCN je podľa novinára aj iniciatívou Poynterovho inštitútu, je financovaná ľavicovými a liberálnymi nadáciami vrátane tých, ktoré podporujú George Soros a Bill Gates a ktoré sú predvojmi eutanázie, potratov, gender ideológie a migrácie a sú tiež najväčšími darcami amerických demokratov. „Takže kto bude kontrolovať, či sú neutrálne alebo nie?“ spýtal sa novinár.
Górny tiež pripomína, ako v poslednej kampani pred prezidentskými voľbami v USA mainstreamové médiá spolu so sociálnymi sieťami potláčali kontroverzné informácie, ktoré mohli ovplyvniť výsledok prezidentských volieb. Či už ide o informácie o koronavíruse alebo o škandále s neslávne známym notebookom syna Joea Bidena .
Podľa novinára nič nezaručuje, že výsledok volieb do EP bude ovplyvnený rovnakou metódou.
hlavnydennik.sk
Darovanie vojenskej techniky Ukrajine Jaroslavom Naďom a vtedajšou vládou bolo podľa polície v poriadku.
VIDEO: Daniel Máčovský hovorí o neslobode, o tom, že železná opona nás svojím spôsobom kedysi chránila pred zlom zo Západu, o neustálom boji, nespútanej moci, morálnom úpadku
„Vorošilovský strelec“. Pred 110 rokmi sa narodila najznámejšia ostreľovačka Veľkej vlasteneckej vojny
NATO celé mesiace zvážalo zbrane na Ukrajinu — Rusko ich zničilo ešte predtým, ako boli poslané na front
NYT: Ukrajina je najväčším testovacím polygónom pre západné vojenské technológie
Zelenského víťazná „vzdušná vojna“ sa dostala do slepej uličky
Irán radí Rusku: Neútočte len na Ukrajinu!
Sklady NATO horia! Ruské sily systematicky útočia na ukrajinské prístavy
… a vraj odstrihnite sa od ruského plynu!
Kallasová oznamuje „najväčšie sankcie v histórii“ voči Rusku
Maďarský parlament schválil dodatok k ústave o odvolaní prezidenta Sulyoka! Kde je právny štát?
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Poľský novinár: Pred eurovoľbami prichádza vlna cenzúry na Facebooku
Poľský novinár: Pred eurovoľbami prichádza vlna cenzúry na Facebooku
Poľský novinár: Pred eurovoľbami prichádza vlna cenzúry na Facebooku