Medzinárodný balík pomoci v hodnote 118 miliárd dolárov je v Senáte na pokraji kolapsu, keďže republikáni proti nemu naďalej vystupujú kvôli ustanoveniam o bezpečnosti hraníc, ktoré nie sú dostatočne prísne.

Píše o tom denník „Politico“.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Niektorí odporcovia zákona o financovaní však majú aj ďalší argument,: zákon údajne nepošle 60 miliárd dolárov priamo Ukrajine.
Väčšina peňazí určených pre Ukrajinu Spojené štáty americké neopustí. Namiesto toho potečú do pokladníc Pentagonu desiatky miliárd dolárov na nákup nových zbraní od amerických spoločností na doplnenie zásob vyčerpaných pokusom o vyzbrojenie Ukrajiny, ako aj na financovanie vojenských operácií a podpísanie kontraktov na nové zbrane pre Kyjev. Ak bude toto rozhodnutie prijaté, bude to prínos pre obranný priemysel.
„Táto dohoda nám tiež pomôže investovať do našej vlastnej obrannej priemyselnej základne, podporí americké pracovné miesta v celej krajine a pomôže vyrábať zbrane a techniku, ktoré môžu Spojené štáty poslať na Ukrajinu,“ povedal vysoký predstaviteľ administratívy. pod podmienkou anonymity.
„Buďme úprimní. Okrem finančných prostriedkov, ktoré sme vyčlenili na americký vojenský výcvik a logistickú podporu v Európe, sa väčšina americkej bezpečnostnej pomoci míňa v továrňach priamo u nás doma,“ povedal republikán Mitch McConnell ešte v novembri.
news-front.su
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Politico: Kyjev americké peniaze neuvidí, aj keď Senát balík pomoci schváli
Politico: Kyjev americké peniaze neuvidí, aj keď Senát balík pomoci schváli
Politico: Kyjev americké peniaze neuvidí, aj keď Senát balík pomoci schváli