Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Naše „verejnoprávne“ médiá mi dnes čoraz viac pripomínajú tie „gleichschaltované“ – termín pochádza z Nemecka z rokov 1933 – 1945. Ale mali sme aj svoje obdobie tohto typu. Jediný – významný – rozdiel je, že dnes máme – zatiaľ – prístup aj na médiá ktoré hlásajú niečo iné.

Ale stále existuje posudzovanie ľudí podľa ich politických postojov, aj vo veciach ktoré s politikou priamo nesúvisia. Pritom vieme koľko škody toto narobilo v niektorých obdobiach naších dejín – najmä v tzv. komunistickom režime – a nielen spoločenskej škody – dosadzovanie neschopných politicky podporených ľudí. Spôsobilo – a spôsobuje aj dnes – škody stále. Sem-tam sa nejaký politik čuduje že stratil pozíciu a „nevie čím to môže byť“.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

A v tejto súvislosti ešte jeden postreh: Čoraz viac sa do politických záležitostí nášho štátu – a to vnútorných – mieša nadnárodná politická moc. A to nás ešte ďalej posúva ku komunistickým časom. Sme kádrovaní a komandovaní „súdruhmi z centrály“. Ale tí sú pritom pri prípadnom porušovaní zákonov politickou centrálou „podržaní“. Teda prakticky úplne to isté v inej farbe.

Aby som prestal teoretizovať všeobecne, prejdem na pomerne čerstvý prípad COVID – Vakcíny, pri ktorom boli ľudia dlhodobe a rôznym vydieraním tlačení do vakcinácie v rozpore s platnými zákonmi. A nikto zo „zodpovedných“ sa k tomu zatiaľ nepokúsil vyjadriť, ostáva to „tabu“. Pritom následky sú vo väčšine krajín značne negatívne a predstavujú jednoznačné potvrdenie pochybení štátnych aparátov, a najmä inštitúcie menom WHO – Svetová Zdravotnícka Organizácia. Takže retrospektíva:

 1. V laboratóriu US Army vo Winnipegu, Kanada, bol vyrobený umelý vírus ktorý bol – potom – pokrstený COVID. Tento bol vypustený na ľudí počas „akcie spriatelených armád“ vo Wu Han v Číne. Podľa toho ako rýchle sa šíril bol zrejme vypustený následne aj všelikde inde.
 2. Proti vírusu sa – na 100% neštandardne – začala vyvíjať „vakcína“. Proti chrípkam sa nikdy navyrábajú vakcíny, pretože vývoj vakcíny trvá roky – minimálne cca 6 rokov, normálne ale aj viac ako 10, takže je to nezmyselné, pretože chrípka toľko netrvá, odhaduje sa maximálne napr. rok a pol. Ten nezmysel bol posilnenený obrovskou propagandou a v podstate násilnými akciami tlačenia vakcinácie v rozpore so zákonom, pretože:
 3. Vakcína bole vytvorená v rozpore s Oviedskou Konvenciou, zasahuje človeku do úrovne mRNA, plus
 4. Nebola adekvátnym spôsobom vyvíjaná a prakticky nebola otestovaná (v zmysle predpisov vôbec!!),
 5. Ukázalo sa, že narušuje bariéry v ľudskom mozgu, plus
 6. Bola nasadená ako povinná! To pritom v rozpore s viacerými zákonmi bez ohľadu na konkrétnu krajinu. Predstavovala porušenie Oviedskej Konvencie a Norimberských Zákonov. A aj platné zákony pravdepodobne všetkých krajín EÚ, pretože bola vlastne nasadená bez adekvátneho otestovania.
 7. Štáty sa spätne pokúšajú z problému „vyzuť“ vyplácaním odškodného. Ale „vakcína“ sa drží v organizmoch ľudí dlhodobe, a nielen jednoducho zabije človeka, ale devastuje organízmus aj postupne, často ľudí zabíja pri fyzickej námahe, napr. športovcov.

Takže ešte čosi ako zhrnutie: Vírus vyrobili v štátnom laboratóriu USA. „Vakcínu“ vyrobili Pharma firmy. Na celom „Projekte“ nesmierne zbohatli vlastníci akcií Pharma firiem. „Projekt“ zabil podľa štatistík v niektorých krajinách – ťažko overiteľných – viac ľudí vakcínami ako vírusom. Nie je mi známe, že by niekto zverejnil úhrnné štatistiky. Po svete žijú milióny ľudí ktorí majú v sebe tú vakcínu a majú trvalé následky. Nie je mi známe ale ani to, že by niekto bol potrestaný, pričom dôvodov je dosť:

 • Na ľudí bol vypustený umele vytvorený vírus,
 • Bola vytvorená vakcína proti nemu, ktorá je v násobnom rozpore s platnými zákonmi,
 • Vakcína bola nasadená za masívneho porušovania ďalších platných zákonov,
 • Množstvo ľudí zomrelo na umelý vírus,
 • Množstvo ľudí zomrelo na následky „vakcíny“.

Opatrenia? Človek by čakal, že nejaké existujú po vyššie popísaných udalostiach, väčšinou protizákonných(!). Ale nič som nepostrehol. To však môže dopadnúť ináč cez nepriame následky: My, ako krajina, máme za sebou dlhodobé úspešné očkovania proti rôznym nebezpečným ochoreniam. Nasadením – čiastočne povinným – vakcín, ktoré boli „proti ničomu“, keďže neniesli žiadnu vzorku vírusu, proti ktorému by sa mali vytvárať protilátky, a naopak spôsobili mnohým vážne problémy – sme vytvorili doteraz neslýchaný – u nás – negatívny precedens „kváziočkovania“. To môže mať vážne následky pri pokuse o ďalšie skutočné očkovanie.

Mal by som to teda skúsiť nejako uzavrieť. Ale to vlastne nemôžem, to by mal urobiť niekto z „mafie“, ktorá celú „zárobkovú akciu pre boháčov spojenú so znížením počtu ľudí“ zorganizovala. Teda účastníci „Udalosti 201“, v origináli „Event 201“. Na úvodnej stránke sú uvedení „Johns Hopkins Bloomberg school of Public Health“, „Center for Health Security“, Bill a Melinda Gates. Sú ticho. A ticho sú aj tí čo „očkovali“ u nás.

A na záver ešte jedna skutočnosť, ktorú si málokto uvedomuje: Počas vyššie uvedených „udalostí“ sme často „poslúchali“ – aj keď niekedy nepriamo – ľudí, ktorí „neboli nikým zvolení“. V rámci nášho štátu nám môže dávať príkazy len osoba ktorej niekto dá na to právo, resp. osoba nad ňou, a niekde tá postupnosť končí človekom, ktorého autorita pochádza z volieb. Ale očkovanie zabijáckou (podľa štatistík) vakcínou nám nariadila WHO. Pritom sa to zakladalo na klamstvách ohľadne ako nebezpečnosti zo strany vírusu COVID, tak aj “bezpečnosti“ tzv. vakcíny. A miešali sa do toho v značnej mier aj všelijaké  tzv. NGO – mimovládky. T.j. do donucovacích procesov sa zapájali, a to na rôznych úrovniach – „inštitúcie a jednotlivci, ktorí neboli nikým zvolení“. A to si odteraz musíme strážiť, rozhodovať môžu len tí, ktorí za to potom budú niesť zodpovednosť, alebo odborníci na príslušných pozíciách. Zatiaľ registrujem jedinú výmenu zodpovednej osoby – bol vymenený riaditeľ WHO. To v žiadnom prípade nepovažujem za dostatočné. A odteraz treba pozorne sledovať zasahovanie „nikým nezvolených ľudí“ do rozhodovacích procesov. 

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d