Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Zdravý rozum a rozvaha sú na Slovensku na červenom zozname ohrozených entít. Peter Pellegrini (HLAS-SD) nemieni dopustiť, aby sme sa stali súčasťou ukrajinsko-ruskému konfliktu. Napriek posmeškom niektorých priaznivcov opozície uvádza, že situácia je tak vážna, že by sa mali nad svojimi tvrdohlavými postojmi pozastaviť a porozmýšľať, do čoho sa hrnú.

„Kam sa stratila akákoľvek štipka zdravého rozumu a rozvahy? Vidíte to, čo sa okolo nás deje? Všímate si, na čo sa nás to snažia všetkých pripraviť?“ varuje Peter Pellegrini, kandidát na prezidenta Slovenskej republiky.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Naivné vyhlásenia politickej špičky Európy vedú svet do apokalypsy

Švédsky minister Carl-Oskar Bohlin vo svojom varovaní vyhlásil, že sa Európa pripravuje na vojnu s Ruskom. Francúzsky prezident Macron vo svojom čoraz väčšom pomätení tvrdí, že jeho krajina bude možno musieť viesť pozemné operácie na Ukrajine. Nemecká ministerka školstva Bettina Starková-Watzingerová tvrdí, že školáci musia byť pripravení na vojnu. Poľský minister zahraničných vecí Radoslaw Sikorski vyhlásil, že vojaci krajín NATO sú už na Ukrajine. Podľa poľského generála Rajmunda Andrejczaka Ukrajina jednoducho prehráva. Preto sa treba pripraviť na vojnu.

Voľby sú nevyhnutnosťou. A treba vyberať s rozvahou, citom a rozumom

Peter Pellegrini sa pýta s neskrývaným zhrozením nad vyjadreniami týchto vrahov budúcnosti sveta, do čoho nás to chcú zatiahnuť a na čo nás pripravujú ako obetných baránkov.

„Na vojnu? Nikdy nedovolím, aby sme boli zatiahnutí do otvoreného vojenského konfliktu. Nepripustím, aby sa Slovensko správalo podľa potrieb a plánov zbrojárov a politikov, ktorí ich zastupujú. Prosím, situácia je vážna. Preto určite príďte voliť,“ dodáva Peter Pellegrini. A je jasné, že voliči majú voliť s rozvahou toho, kto sa postaví vojnovým štváčom z radov európskych mocipánov.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d