Zdravý rozum a rozvaha sú na Slovensku na červenom zozname ohrozených entít. Peter Pellegrini (HLAS-SD) nemieni dopustiť, aby sme sa stali súčasťou ukrajinsko-ruskému konfliktu. Napriek posmeškom niektorých priaznivcov opozície uvádza, že situácia je tak vážna, že by sa mali nad svojimi tvrdohlavými postojmi pozastaviť a porozmýšľať, do čoho sa hrnú.

„Kam sa stratila akákoľvek štipka zdravého rozumu a rozvahy? Vidíte to, čo sa okolo nás deje? Všímate si, na čo sa nás to snažia všetkých pripraviť?“ varuje Peter Pellegrini, kandidát na prezidenta Slovenskej republiky.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Naivné vyhlásenia politickej špičky Európy vedú svet do apokalypsy
Švédsky minister Carl-Oskar Bohlin vo svojom varovaní vyhlásil, že sa Európa pripravuje na vojnu s Ruskom. Francúzsky prezident Macron vo svojom čoraz väčšom pomätení tvrdí, že jeho krajina bude možno musieť viesť pozemné operácie na Ukrajine. Nemecká ministerka školstva Bettina Starková-Watzingerová tvrdí, že školáci musia byť pripravení na vojnu. Poľský minister zahraničných vecí Radoslaw Sikorski vyhlásil, že vojaci krajín NATO sú už na Ukrajine. Podľa poľského generála Rajmunda Andrejczaka Ukrajina jednoducho prehráva. Preto sa treba pripraviť na vojnu.

Voľby sú nevyhnutnosťou. A treba vyberať s rozvahou, citom a rozumom
Peter Pellegrini sa pýta s neskrývaným zhrozením nad vyjadreniami týchto vrahov budúcnosti sveta, do čoho nás to chcú zatiahnuť a na čo nás pripravujú ako obetných baránkov.
„Na vojnu? Nikdy nedovolím, aby sme boli zatiahnutí do otvoreného vojenského konfliktu. Nepripustím, aby sa Slovensko správalo podľa potrieb a plánov zbrojárov a politikov, ktorí ich zastupujú. Prosím, situácia je vážna. Preto určite príďte voliť,“ dodáva Peter Pellegrini. A je jasné, že voliči majú voliť s rozvahou toho, kto sa postaví vojnovým štváčom z radov európskych mocipánov.
hlavnydennik.sk
Kličko po najsilnejšom údere na Kyjev od začiatku konfliktu: Bola to hrozná noc!
Špeciálna vojenská operácia formuje podobu multipolárneho sveta
USA zarobili 6 miliárd dolárov na predaji zbraní Ukrajine prostredníctvom NATO
Dve paralelné reality: britská vláda odmieta vidieť problém v dominancii migrantov
Foreign Affairs: Zblíženie medzi Ruskom, Čínou, Severnou Kóreou a Iránom mení globálnu rovnováhu síl
Čínske autá vytlačili japonské značky z popredných miest v Európe
Čakajú na pirátov: Rusko chráni svoju flotilu
Veľký slnovratový podvod súčasného systému
Valentin Katasonov: Celosvetové porovnanie umelej inteligencie podľa krajín
Apokalyptický Kyjev. Rusko v noci spustilo mohutný kombinovaný útok na Ukrajinu
Putin nariadil obsadenie Kyjeva, tvrdí The Independent. Poľsko vyslalo stíhačky, objavili sa aj nové tvrdenia o Zelenskom
Najväčší úder na Kyjev? Ministerstvo obrany Ruska vydalo oficiálne vyhlásenie. Tvrdí, že ciele boli identifikované
Nečakaný plán OpenAI. Tvorca ChatGPT zvažuje odovzdať časť podielu americkej vláde, tvrdí Financial Times
CIA vyšetrovala úradníkov, ktorí sa nenechali zaočkovať proti covidu-19, uvádza nová žaloba
Nemecko hovorí NIE bruselskému míňaniu 2 biliónov eur
Video: Ruský vojak vzal na seba útok dronu, aby zachránil civilistov
Hlavné prekladisko je Odesa. Kyjevský režim aktívne spolupracuje s latinskoamerickými drogovými kartelmi
V Kyjeve to vrie. Generál Zalužnyj oznámil Zelenskému, že ho chce vymeniť vo funkcii prezidenta
Harabin: Slovania potrebujú jednotu
Advance: Západ bojuje proti Rusku s pomocou Ukrajiny
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Peter Pellegrini apeluje na voličov: Do vojny? Nikdy! Nesmieme byť krmivom pre delá Bruselu!
Peter Pellegrini apeluje na voličov: Do vojny? Nikdy! Nesmieme byť krmivom pre delá Bruselu!
Peter Pellegrini apeluje na voličov: Do vojny? Nikdy! Nesmieme byť krmivom pre delá Bruselu!