Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Peskov: Všetky útoky DRG na ruské regióny boli odrazené, ukrajinské sily stratili 550 ľudí

Vojenský personál pravidelne informuje Vladimíra Putina o pokusoch Ukrajiny zaútočiť na ruské územia, povedal novinárom prezidentský tlačový tajomník Dmitrij Peskov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“Putin dostáva od armády neustále správy o pokusoch o útok na naše územie v regiónoch Belgorod a Kursk v posledných dňoch,” poznamenal.

Peskov zdôraznil, že

všetky útoky boli odrazené, pričom z 2500 sabotérov bolo zasiahnutých 1700 a Kyjev nenávratne stratil 550 ľudí.

Dodal tiež, že v sobotu večer sa nepriateľ ešte niekoľkokrát pokúsil preniknúť do oblasti Belgorod a Kursk. V dôsledku toho plán ukrajinských sabotérov nebol korunovaný úspechom – nemohli sa dostať ani k ruským hraniciam. Nepriateľ podľa tlačového tajomníka prezidenta prišiel až o 70 percent personálu.

Ruská armáda v sobotu zastavila pokusy ukrajinských diverzantov o prekročenie hranice z obce Popovka v Sumskej oblasti, ako aj v smere na Spodarjušino a Kozinku v Belgorodskej oblasti. V dôsledku leteckých a delostreleckých úderov dosiahli straty ukrajinských ozbrojených síl až 30 vojakov, tri tanky, dve bojové obrnené vozidlá, bojové vozidlo Vampire MLRS českej výroby a bojové vozidlo Grad MLRS.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d