Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Pellegrini sa so stovkami svojich podporovateľov vybral na túru. Nezabudol ani na pána Emila: protifašistického bojovníka, ktorý ho naplno podporuje

Kandidát na prezidenta Peter Pellegrini sa dnes so stovkami svojich podporovateľov vydal na veľkonočnú túru. Rozhodol sa spolu s mnohými ľudmi, zdolať vrch Veľkej Javoriny. Nenechali sa odradiť útokmi liberálno-progresívneho kandidáta a vrch sa im aj podarilo zdarne zdolať.

Samotný nádejný prezident si toto podporné stretnutie náramne užíval. „Ďakujem za obrovskú podporu, priatelia. Spoločne zvíťazíme!“ napísal s pokorou k fotografiám zo stretnutia s občanmi Peter Pellegrini.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Nezabudol ani na pána Emila

Po ceste z turistického programu, Peter Pellegrini nezabudol urobiť ďalšie veľké gesto. Stretol sa jedným zo svojich najväčších podporovateľov. S 89 ročným. protifašistickým bojovníkom, pánom Emilom.

Sľub, ktorý hodlá splniť

„Cestou z Veľkej Javoriny som navštívil jedného z mojich fanúšikov a podporovateľov, pána Emila Janovica. Má 89 rokov a stále oplýva neskutočnou energiou i chuťou do života. Je tiež dlhoročným členom Zväzu protifašistických bojovníkov a patrí mu obrovská úcta za to, čo pre Slovensko vykonal.“ Poďakoval pánovi Emilovi Peter Pellegrini.

„Pan Janovic, ďakujem za vašu podporu. Veľmi si ju vážim a sľubujem, že nikdy neprestanem bojovať za Slovensko!“ dodal s odhodlaním Peter Pellegrini.

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d