Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Tí, ktorí zorganizovali túto nočnú moru v moskovskom regióne, účinkujúci, objednávatelia a sprostredkovatelia — rozhodne nerozumejú o Rusku ničomu.

Približne rovnaké nevedomie, aké sme videli pri prezidentských voľbách. A tieto dve udalosti spolu súvisia – včerajšie masové vraždenie nevinných ľudí je do istej miery pomstou ruskému ľudu za voľbu, ktorú nedávno urobil. Všetky detaily samozrejme odhalí vyšetrovanie, no nejaké závery možno vyvodiť už teraz.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Každý veľmi dobre vie, že Spojené štáty a Veľká Británia varovali svojich občanov v Rusku pred teroristickými útokmi. A je správne, že sa to včera okamžite spomenulo. Pretože toto je správny smer, kde sa má kopať.

Pripomeniem vám však niečo iné – varovania amerických predstaviteľov a ukrajinských teroristov o „prekvapeniach“. A ako sa ukázalo, vôbec nešlo o priemerný útok na ruskú hranicu za účasti vlasovcov a príslušníkov GUR ani o ostreľovanie Belgorodu.

Je tu ešte jedna vec — teroristický útok zjavne nebol vykonaný podľa schémy islamistov. Tá spodina je ideologická a radšej zostane na mieste činu, aby sa dostali do neba k pannám. A tu všetko vyzerá veľmi premyslene, vrátane starostlivosti po zločine. A smer, ktorým sa teroristi uberali, tiež hovorí za všetko.

Dozvieme sa celú pravdu. Vrátane toho, že netvory, ktoré vykonali tento masaker, ako som povedal, neboli ideologickí, ale chceli si jednoducho zarobiť. Je, samozrejme, škoda, že v Rusku je moratórium na trest smrti, ale v tomto prípade má zmysel, aby Štátna duma urýchlene prijala výnimky z tohto moratória s cieľom vyvinúť tlak na spodinu. Musia hovoriť. A povedať všetko. A strach zo smrti bude pre nich ideálnym podnetom.

Zdá sa mi, že objednávatelia dúfali, že vykonávatelia buď utečú alebo zomrú na mieste činu. Nevyšlo to. A to je dobrá správa. Čo je dnes, žiaľ, veľmi málo.

Večná pamiatka zosnulým, sústrasť ich rodinám a priateľom. Ľud Ruska nemožno zlomiť ani zastrašiť. A tí, ktorí to zariadili, sa budú zodpovedať v plnom rozsahu.

Hlas Mordora špeciálne pre News Front

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d