Slovanské Noviny

24. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Onkológ a hematológ MUDr. Lakota o novej vakcíne famabiznisu proti koronavírusu, ktorú schválila Európska komisia: „Na týchto zloduchov si peklo počká!“

Európska komisia v piatok 1. septmbra 2023 schválila upravenú vakcínu Comirnaty XBB.1.5 proti ochoreniu Covid-19. Tretia úprava vakcíny spoločnosti BioNTech-Pfizer je reakciou farmaceutického priemyslu na nové varianty koronavírusu. Lekár MUDr. Ján Lakota, CSc. z Virologického ústavu Slovenskej akadémie vied hovorí o ich nenažratosti.

Najnovšia sloboda. Presnejšie „sloboda“ od firmy Pfizer bola v zrýchlenom konaní označená Európskou komisiou(EK! za „bezpečnú.“ Veď na jej čele ešte stále stojí pani Leyenová, ktorá má s nakupovaním „superbezpečných vakcín“ bohaté skúsenosti. Táto „sloboda“ bola vyvinutá a schválená tak expresne, že jej „skvelé“ a to najmä nežiadúce účinky môžu viesť k slobode, ale večnej, ešte lepšie, ako tie, ktoré nám Ursula zabezpečila, vlády nakúpili a „dobrovoľne“ poskytovali.

MUDr. Ján Lakota, CSc.v rozhovore pre eReport prehovoril nielen o tom, ale i o „šikovnom ťahu“ našich mocných, ktorí sa pekne a múdro zbavili zodpovednosti, za to, čo sa tu dialo počas covidu.

Pán doktor, naposledy, keď sme spolu hovorili, zrejme sme obaja čakali, že sa niekto začne konečne zaoberať tým, čo experimentálne vakcíny spôsobujú a niekto za to bude niesť aj zodpovednosť. Namiesto toho EÚ v zrýchlenom konaní schválila úplne novú vakcínu proti covidu. Tá sa teda vyvíjala ešte za kratší čas ako pôvodné. Stále nezarobili dosť?

To neviem. Ale nenažratosť firiem a okolitej chamrade je obrovská. Ako sa hovorí, malá kopa pýta viac.

Navyše pandémia skončila, ale citujem: „EK schválila upravenú vakcínu v rámci zrýchleného postupu, aby sa členské štáty EÚ mohli včas pripraviť na jesenné a zimné očkovacie kampane.” Šialenstvo teda začne nanovo?

Šialenstvo? To nie je obraz šialenstva, ale cielenej kampane pre (doslova) genocídu obyvateľstva. Slovenská republika je eklatantný príklad toho, ako uskutočňuje informačná vojna a informačná blokáda.

Veľa (oficiálne nepriznaných) mŕtvych, násobné počty poškodení zdravia po „vakcinácii“. A… nič. Trápte sa, špekulujte, my si urobíme to, čo nám prikážu. Mamľasi ako je Bill Gates. Alebo terorista, človek bez medicínskeho vzdelania – riaditeľ WHO.

Je „vysoko bezpečná“

Aká môže byť bezpečnosť vakcín vyrobených za pár mesiacov? Nechce sa mi veriť, že všetky klinické testy etc prebehli dostatočne.. Vám?

Aké testy, aké skúšania?  „Bežný“ vývin vakcín (desaťročia) trval 8-12 rokov. Toto sa urýchliť nedá. Zvieratá, ľudí je potrebné sledovať niekoľko rokov. Veď to povedal aj dnes už nebohý prvý očkovaný Slovák:„(Následky) uvidíme o päť rokov“. Vedel o čom hovorí.  Ako príklad spomeniem preparát talidomid.

Začiatkom 60. rokov minulého storočia to bola „bomba“. Užívali ho aj tehotné ženy na potlačenie tehotenskej nevoľnosti. V bývalej NSR sa narodilo asi 20000 detí, ktoré nemali narastené končatiny, v bývalej NDR nebolo ani jedno takto postihnuté dieťa.

Dôvod? NDR nekúpila ani jednu tabletku, pretože výrobca nemal testy na teratogenitu preparátu.

A iste funguje..

Len pred pár dňami pritom CDC vydalo vyhlásenie, že sa ukazuje, že vakcinovaní ľudia majú vyššie riziko, že sa nakazia covidom.. takže načo potrebujeme nové vakcíny? Aby sme sa o dva roky dozvedeli, že účinkujú dva mesiace?

Ony prakticky neúčinkujú vôbec. Vysoké titre „neutralizujúcich protilátok“ je odborný nezmysel. To, že to „funguje“ in vitro („v skle“, mimo ľudského organizmu) neznamená, že to bude fungovať“ in vivo,“ teda v človeku.

Základom imunity proti vírusom je bunková (celulárna) imunita, a nie humorálna („protilátková“) imunita. Samozrejme aj ona je súčasťou imunitnej odpovede. Zároveň pri rýchlo mutujúcich RNA vírusoch (kam patrí aj koronavírus) prichádzajú na scénu PAH (prvotný antigénový hriech) a ADE (protilátkami zhoršený priebeh infekcie).

Pokiaľ viem „vakcinovaní“ tvorili postupne väčšinu hospitalizovaných pacientov s covidom. ADE v priamom prenose.

Zavedie podľa vás Únia povinné očkovanie?

To neviem. Ale pri tomto besnení sú schopní všeličoho.

Iniciatívni blbci

Táto vakcína je navyše “prístupná” i deťom od šiestich mesiacov. Vy máte hlboké znalosti a skúsenosti, čo na to hovoríte?

Ja som sa už k tomuto vyjadroval pri tvorení podkladov pre „Petícia proti vakcinácii detí a mládeže do 18 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID 19“ v roku 2021. Nič na mojom stanovisku nemením. Pediater, ktorý zaočkuje dieťa touto vakcínou, je zloduch.

Pred pár týždňami advokát Weis informoval verejnosť, že dostal oficiálne vyjadrenie(po dvoch rokoch) z rezortu zdravotníctva. Skrátene, ministerstvo sa úplne zbavilo zodpovednosti za to, čo sa dialo u lekárov v ambulanciách a zdravotníckych zariadeniach. Vraj oni nikomu nikdy nekázali, aby netestovaných, či neočkovaných, či ľudí bez rúška nevyšetrovali. Na každej jednej budove ale viseli predsa oznamy, že vstup bez rúška zakázaný, vstup bez testu zakázaný. Aj pri operácii ste potrebovali test. Mám to chápať tak, že “mocní” klamú, alebo si to naozaj lekári vymysleli sami?

Neklamú. Ale „zhodili“ to na nich. Môžu si za to sami. Za socializmu bolo aktuálne heslo: „Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ“. A tých iniciatívnych … tu bolo neúrekom.

A zloduchovia

Tak či tak sa vládna vrstva týmto úplne zbavila zodpovednosti za to, čo sa dialo. Rovnakým spôsobom, ako keď Matovič s Krajčím verejne sľubovali, že bude fond na odškodňovanie poškodenia zdravia očkovaných.. Nikdy sa to nestalo-z rezortu mi odpísali, že nevedia o nikom, kto by sa súdil. Otázkou je má sa človek súdiť so štátom? S lekárom, či zdravotníkom, ktorý mu vakcínu podal kdesi v nákupnom centre?

Ako hovorí môj kamarát zo Záhoria – „slubit neznamená dat“. Homo politicus je na Slovensku zvláštna odroda človeka. Zároveň platí že, ryba smrdí od hlavy, a čistí sa od chvosta.

Vami spomínaní zloduchovia ani nevedia, že existujete. Ale tá osoba, ktorá vakcínu podala je veľmi konkrétna. A niekde začať treba.

A kto by podľa vás mal niesť zodpovednosť?

Zodpovední sú všetci, ktorí sa tohto šialenstva zúčastnili. Dôležitá je miera zodpovednosti. V Norimbergu po druhej svetovej vojne súdili a odsúdili vodcov.

Zodpovednosť za zločiny mal však každý, kto vojnu a genocídu podporoval. Zároveň „odvislo“ aj niekoľko lekárov. Za „experimenty“ na ľuďoch. Zdá sa, že niektorí ľudia sú nepoučiteľní.

Až kým..

Vakcíny máme kúpené, vírusu zatiaľ niet, ale vraj sa teda treba pripraviť na jeseň… Bude sa to podľa vás celé opakovať? A dokedy? Kým niekto konečne nezarobí dosť?

Bude to dovtedy, kým niektorí, obrazne povedané, „nedostanú po papuli“. Všetko má svoje medze. Nie som za živelné zúčtovanie s týmito zloduchmi. Ale ako sa hovorí, dovtedy sa s džbánom po vodu chodí, kým sa ucho neodtrhne. Struna je napätá na prasknutie. Mene, mene tekel!

Záverom nechcem opomenúť ani fakt, že štatistiky hovoria jasne, v celosvetovej populácii geometrickým radom rastie počet “záhadných úmrtí.” Všetko mladí ľudia a športovci. Očkovaní. Extrémne sa zvýšil “zhodou okolností” aj celkový počet úmrtnosti. kedy bude mŕtvych dosť?

Ide o nový slogan – „náhle a nečakane“. Akoby aj médiách už potichu pôsobili ďalšie prúdy. Možno to „nevypukne“ u nás, na Slovensku. Ale zápalná šnúra už horí. Strkať hlavu do piesku a utešovať sa, že všetko dobre dopadne a na všetko sa zabudne je trápne. A vstúpiť dvakrát do tej istej rieky je nemožné.

Zdroj: ereport.sk / InfoVojna


.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: