Slovanské Noviny

12. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

1. Vyhýbajte sa komunikácii s ľuďmi, ktorí sú pre vás nepríjemní a nezaujímaví. Neupozorňujte ich na seba, nepúšťajte sa do reči, nerobte voči nim dobré skutky. Stále budú nedocenené. Vyhýbajte sa ľuďom s nízkou sebakontrolou. Upír, ktorý sa cíti slabý, ťa neopustí, kým si nevezme energiu, ktorú potrebuje.

2. Snažte sa nejesť jedlo pripravované ľuďmi, ktorí sú nezdraví, unavení, podráždení alebo sa k vám správajú zle, aj keď ste veľmi hladní – neprospeje vám to, ale naopak, naruší energetickú rovnováhu vášho tela, čo môže viesť k rôznym poruchám.

3. Musíte mať svoj vlastný kútik, svoj osobný životný priestor – takzvanú zónu osobného pohodlia, kam nikto nemôže vtrhnúť bez vášho dovolenia.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

4. Dávajte si pozor na nájdené predmety, najmä na šperky, amulety, osobné predmety – nepoznáte osud ich majiteľa a môžu byť presýtené veľmi negatívnymi energetickými informáciami. Samotné kamene sú navyše energetickými upírmi, najmä vo vzťahu k novému, nie príliš silnému majiteľovi.

5. S darčekmi (najmä od nesympatických alebo neprívetivých ľudí) zaobchádzajte opatrne – mnohé z nich vás môžu oslabiť aj k vážnemu a dlhodobému ochoreniu.

6. Venujte sa športu. Fyzická aktivita je dobrým prostriedkom na hromadenie a vyrovnávanie energie, ale iba vtedy, ak vám prináša potešenie a príjemnú únavu – “svalovú radosť“.

7. Neskúšajte a nenoste veci iných ľudí. Nepoužívať osobné veci chorých a zosnulých ľudí. Nepožičiavajte svoje osobné veci.

8. Buďte priateľskí, maximálne diplomatickí a psychologicky flexibilní. Pokúste sa vyhnúť konfliktom alebo ich zmierniť. Naučte sa odpúšťať. Neodpovedajte zlom na zlo – s podráždením a hnevom vás opúšťajú životné sily. A nenávisť človeka len devastuje. Nemstite sa… Oko za oko je istá cesta k sebazničeniu.

9. Častejšie sa usmievajte. Naučte sa užívať si každý deň svojho života, všímať si krásu sveta okolo seba.

Veľa štastia všetkým úprimným a čestným Slovanom…

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.

možno ste nepostrehli

11 min read
6 min read
6 min read
4 min read