Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Válečná štváčka a organizátorka majdanského puče Nulandová jistě nebyla nedávno ze svého postu v Bidenově administrativě odvolána náhodou. Zřejmě bylo třeba eliminovat fanatické válečné štváče, kteří by byli schopni přivést svět do katastrofy.

Nicméně Nulandová se i tak snaží tlačit na Bidenovu administrativu a podněcovat ke krokům, které by zcela jistě vedly k další eskalaci.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Bývalá vysoká úřednice ministerstva zahraničí Victoria Nulandová je zpět a připojuje se ke zvýšenému úsilí ukrajinské vlády přesvědčit západní spojence, včetně Spojených států, aby prohloubili své zapojení do války s Ruskem.

Nulandová v nedávném vystoupení na ABC News uvedla, že Bidenova administrativa by měla ukrajinským silám umožnit provádět útoky přímo na ruské území raketami a zbraňovými systémy dodanými USA.

„Musí být schopni zastavit tyto ruské útoky, které přicházejí ze základen uvnitř Ruska,“ řekla v nedělním rozhovoru. „Spojené státy a naši spojenci by jim měli poskytnout větší pomoc při útocích na ruské základny, což jsme dosud nebyli ochotni udělat.“

Tyto základny by měly být lovnou zvěří, ať už jsou to místa, odkud jsou odpalovány rakety, nebo ta, odkud jsou zásobovány jednotky,“ pokračovala Nulandová.

Zelenského vláda je v poslední době stále zoufalejší, protože ukrajinské frontové linie jsou v Charkovské oblasti rychle decimovány. Nová ofenzíva Moskvy má za cíl posunout ukrajinskou hranici výrazně dozadu, aby se vytvořila nárazníková zóna, která by zabránila přeshraničnímu ostřelování ruských měst, zejména v Belgorodu.

Nulandová tvrdila, že cílem Ruska v Charkově je „zdecimovat město, aniž by kdy muselo položit botu na zem“ a dále, že ruské síly „již srovnaly se zemí třetinu Charkova.“

V rozhovoru pak tvrdila, že za tak zoufalých podmínek by přímé útoky na ruské základny západními zbraňovými systémy neměly být v konečném důsledku vnímány jako eskalace.

Rusko však před několika týdny oznámilo, že uspořádá jaderné cvičení za účasti strategických sil. Zdá se, že tento týden tato cvičení začínají jako hlasité a jasné varování přímo signalizované NATO.

Pokud jde o čerstvé poznámky Nulandové, nezávislý novinář Michael Tracey shrnul její postoj nejlépe, když řekl:

Královna temnot Viktoria Nulandová je zpět a požaduje, aby USA otevřeně usnadnily údery Ukrajiny na cíle v Rusku – něco, na čem Bidenova administrativa dříve trvala, že se to nikdy nestane. Kdysi nepředstavitelná eskalace, nad kterou se nyní sotva zvedne obočí.“

/ necenzurovanapravda.cz /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.