Slovanské Noviny

4. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Mediálne bombardovanie zbraňami hromadného rozptýlenia sa zintenzívňuje. Poľsko pred pár dňami oznámilo, že ho zasiahli dve ruské rakety, veľké médiá to šírili, spustil sa poplach a Moskva oznámila, že ide o fejk, no nikto to nepočúval. Nakoniec NATO priznáva, že nehodu spôsobila ukrajinská raketa, ale to je všetko.

Ďalšou zbraňou masového rozptýlenia sú správy britských novín Mirror: Ruský filozof Alexander Dugin  požiadal o zvrhnutie a zabitie prezidenta Putina. Veľké médiá šírili správy v globálnom meradle, potom prišlo Duginovo popretie, ktoré však bolo v podstate ignorované.

Náš hlavný prúd vyniká v mediálnej vojne, ktorá pri šírení týchto kolosálnych falošných správ a iných podobných správ skrýva z oficiálnych zdrojov dôležité správy, ako napríklad počet zbraní a munície, ktoré NATO a EÚ dodávajú Ukrajine, keďže je potrebné obnoviť zásoby za obrovské náklady z verejných peňazí.

Rovnaká technika sa používa v správach o medzinárodných udalostiach, ako je stretnutie G20 medzi prezidentom Bidenom a čínskym prezidentom Xi.

Obmedzujeme sa na oznamovanie Bidenových slov, že stretnutie so Si Ťin-pchingom bolo „ otvorené a úprimné “, ale skrývame skutočnosť, že v národnej obrannej stratégii do roku 2022 Spojené štáty vyhlásili, že sú „ pripravené zvíťaziť v konflikte a uprednostniť výzvu Číny“ v indicko-pacifickom regióne, potom výzva Ruska v Európe “.

Z najväčšieho strategického dokumentu USA sa vynára obraz sveta, ktorý sa približuje k priepasti jadrovej vojny, poháňaný čoraz menšinovejším Západom, ochotným urobiť čokoľvek, aby nestratil dominantnú úlohu, ktorú vykonával po stáročia. To všetko sa však skrýva pod rúškom mediálneho mlčania.

Manlio Dinucci

O autorovi: Manlio Dinucci , ocenený autor, geopolitický analytik a geograf, Pisa, Taliansko. Je vedeckým pracovníkom Centra pre výskum globalizácie (CRG).

Tento článok bol pôvodne publikovaný na byoblu.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: