Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ako nám raz bude dobre! Všetci budú mať všetko, nikto nebude nič vlastniť, aj manželky budú spoločné. Takto nejak, samozrejme, veľmi pritiahnuté za vlasy, kedysi Marx s Engelsom snívali o „dokonalej“ spoločnosti. Na to, že tento sen sa stáva skutočnosťou aj bez oboch pánov, upozornil Karol Farkašovský.

„Pozor, už je to tu – !!!!“ Upozorňuje politik a publicista.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Šokujúca reklama pre bohatnutie Elity

„Človeka sa v nej pýtajú – načo si kupuješ auto. Načo ho chceš vlastniť. Môžeš si ho prenajať./iba 100 € mesačne/“

Znie to veru lákavo, šteklivo až ľúbezne

„V skutočnosti to má ďalekosiahle a nebezpečné dôsledky.“ varuje Karol Farkašovský

A vysvetľuje prečo: „Načo by ste vlastnili čokoľvek – byt, dom, záhradu, televízor, žehličku… Veď stačí si to prenajať a užívať. Systém prenájmu, ktorý nám tu niekto pretláča, sa môže týkať všetkého. Možno v úplnej absurdnosti aj „manžela či manželky“.

Možeš mať Všetko, Hneď a Lacno. Rafinované.

„Lenže pod peknou nálepkou je skutočná cena, ktorú nevedomky zaplatíš — totálna závislosť, manipulácia a ovládnutie.

Tie domy, byty, autá….bude totiž Vlastniť Elita. Tá ich bude prenajímať, bude bohatnúť a rozhodovať. O bytí aj nebytí. O všetkom. A o každom…

Chceme to ? Zastavme to kým je čas.“ Nabáda autor statusu Karol Farkašovský.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.