Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Nemecko usvedčené, že posielalo Billovi Gatesovi miliardy eur na vyvraždenie – genocídu „nežiadúcich občanov“!

NEMECKO: Nemecká vláda bola prichytená, ako nalieva miliardy dolárov z peňazí daňových poplatníkov Billovi Gatesovi, aby jej pomohol vyľudniť krajinu od „nežiaducich občanov“.

Podľa oficiálneho parlamentného vyšetrovania poslala nemecká vláda 3,8 miliardy eur nadácii Billa Gatesa na financovanie „kontroly populácie“ a ďalších protiľudských schém Svetového ekonomického fóra (WEF) v Nemecku.

Dokumenty ukazujú, že nemeckí daňoví poplatníci nevedomky odovzdali miliardy eur na platenie agendy depopulácie, ktorú presadzujú globalistické organizácie ako WEF a OSN.

Okrem Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov prúdili obrovské sumy peňazí daňových poplatníkov aj Rockefellerovej nadácii a eugenickej organizácii Wellcome Trust, taktiež spojenej s Gatesom.

Za mlčania mainstreamových médií bol publikovaný 117-stranový dokument nemeckého webu Transparenztest, ktorý upozornil toto bombastické odhalenie.

Portál Slaynews.com k tomu uvádza:

Podľa analýzy Transparenztest-u nemecká vláda financovala 31 projektov a programov, do ktorých bola zapojená Gatesova nadácia. V 24 z týchto iniciatív bola Gatesova organizácia jediným príjemcom finančných prostriedkov.

Vo svojej odpovedi federálna vláda odôvodnila svoju finančnú podporu Gatesovej nadácii a iným súkromným nadáciám v hodnote niekoľkých miliárd dolárov odvolaním sa na svoj záväzok voči Agende OSN 2030.

„Agenda 2030 pre trvalo udržateľný rozvoj výslovne zdôrazňuje, že aktívne zapojenie súkromných subjektov je nevyhnutné na dosiahnutie globálnych cieľov trvalo udržateľného rozvoja,“ uvádza sa v reakcii nemeckej vlády.

„Od toho sa odvíja aj mandát na primeranú spoluprácu s týmito aktérmi.“

Nemecká vláda tiež uviedla, že „nevidí potrebu“ obmedziť „vplyv súkromných nadácií vo všeobecnosti“. Namiesto toho vláda ocenila Gatesovu nadáciu, pretože „prispieva cennými impulzmi a nápadmi“, čo ďalej potvrdzuje podozrenie, že organizacia má významný vplyv na rozhodnutia vlády.

Aké agendy podporuje nemecká vláda prostredníctvom Gatesa

Spomedzi mnohých programov, ktoré nemecká vláda financuje, mnohé presadzujú potraty, deštruktívnu politiku nulového uhlíka „Net Zero“ a politiku v oblasti klimatických zmien, kontrolu populácie v Afrike alebo zlepšenie stavu biomedicínskeho bezpečnostného štátu.

Napríklad, nemecká federálna vláda dala 20,6 milióna eur na projekt Gatesovej nadácie s názvom „Investície do systémov zdravotných údajov a kvality starostlivosti o zdravie matiek, novorodencov a detí v Malawi“. Cieľom projektu je „posilnenie zdravotného systému so zameraním na reprodukčné zdravie“.

Ako je všeobecne známe, „reprodukčné zdravie“ zahŕňa metódy kontroly populácie, ako je legálny prístup k potratom a antikoncepcii.

Nemecká vláda ďalej financuje projekty na „vzdelávanie“ detí a tínedžerov v Malawi a Ugande o „reprodukčnom zdraví“, t.j. opäť o potratoch a antikoncepcii. Schéma sa snaží zabrániť ľuďom v Afrike mať „príliš veľa“ detí v snahe bojovať proti údajnému „preľudneniu“ sveta.

Navyše, odpoveď na žiadosť parlamentu odhaľuje, že nemecká vláda financovala aj organizácia GAVI, čo je vakcinačná aliancia.

GAVI založili Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), Medzinárodný fond OSN pre núdzové situácie pre deti (UNICEF), Gatesova nadácia a Svetová banka. GAVI dostala od nemeckých daňových poplatníkov 600 miliónov eur!

Nemecká vláda vo výške 119 miliónov eur financovala aj „Pandemický fond“, ktorý má za cieľ pripraviť sa na budúce pandémie.

Vláda v dokumente uvádza, že chce „postupne zvyšovať povinné príspevky členských štátov, aby v konečnom dôsledku mohla udržateľne financovať 50% základného rozpočtu WHO predvídateľnými a neobmedzenými prostriedkami“. Uvádza, že takéto financovanie zvýši „finančnú nezávislosť WHO“.

Pandemická zmluva WHO a jej riziká pre svetovú populáciu

Aj keď na prvý pohľad môže znieť dobre zníženie vplyvu súkromných investorov, ako je Gatesova nadácia, poskytnutie „neobmedzených finančných prostriedkov“ WHO môže tiež poskytnúť globalistickému orgánu väčšie možnosti fungovať nekonrolovane.

Takýto krok by sa mohol ukázať ako škodlivý pre svetovú populáciu, ak by sa drakonická pandemická zmluva a dodatky k Medzinárodným zdravotným predpisom zaviedli podľa plánu v roku 2024.

Ako informovali Slay News, očakávané schválenie Pandemickej zmluvy udelí Svetovej zdravotníckej organizácii úplne nové právomoci.

Podľa zmluvy bude WHO nadradená zákonom suverénnych krajín, aby presadzovala lockdowny alebo iné opatrenia na riešenie „zmeny klímy“ alebo „núdzovej situácie“ pri pandémii.

WHO bude zodpovedná aj za vyhlasovanie núdzových situácií.

Zavádzanie digitálnych mien

Ďalším bodom agendy globalistov je nahradenie hotovosti digitálnymi menami.

Zdá sa, že nemecká vláda tiež podporuje tento cieľ, pretože finančne podporuje projekt OSN „Better Than Cash Alliance“ (Aliancia Lepší ako hotovosť) financovaný BMFG, ktorý sa snaží „urýchliť prechod od hotovosti k zodpovedným digitálnym platbám s cieľom dosiahnuť ciele trvalo udržateľného rozvoja.“

Dokument ďalej ukázal, že predstavitelia nemeckej vlády sa pravidelne stretávajú s delegátmi z Gatesovej nadácie, Sorošovej Nadácie otvorenej spoločnosti, Wellcome Trustu a ďalších medzinárodných nadácií.

Hoci dokument neidentifikuje žiadne financovanie Svetového ekonomického fóra (WEF), no organizácie, ktoré dostávajú vládne financie, presadzujú agendu tejto globalistickej skupiny Klausa Schwaba.

Kto ďalší financuje globalistické agendy?

Vo svojej analýze Transparenztest poznamenáva, že masívne financovanie spomínaných aktivít vo výške 3,8 miliardy eur predstavuje iba príspevok Nemecka a že sa dá „očakávať, že aj iné krajiny poskytujú prostriedky na projekty, z ktorých bude profitovať majetok Gatesovej nadácie“.

Suma 3,8 miliardy eur z Nemecka môže byť len letmým pohľadom na finančné prostriedky, ktoré Gatesova nadácia a ďalšie medzinárodné nadácie dostávajú od národných štátov.

„Je zrejmé, že najväčšia svetová nadácia – Nadácia Billa a Melindy Gatesových – nielenže investuje obrovské sumy (3,2 miliardy USD v roku 2021) do externých organizácií, ale tiež dostáva obrovské dotácie financované z daní od národných štátov, ako je Nemecko, na globálne projekty a iné programy súvisiace s agendou globalistov,“ uvádza správa vo svojej kritike.

Transparenztest tvrdí, že toto vedie k nekonečnému finančnému cyklu, keďže Gatesova nadácia veľkoryso daruje peniaze nemeckým inštitúciám a médiám, pričom od nemeckej vlády dostáva miliardy.

Gatesova nadácia napríklad investovala milióny dolárov do jedného z najväčších nemeckých spravodajských kanálov Der Spiegel, čo pravdepodobne ovplyvňuje spôsob, akým toto médium pokrýva určité problémy.

Uvedený príklad ilustruje, ako tieňová vláda prostredníctvom týchto medzinárodných „filantropických“ nadácií ovplyvňuje miestnych politikov a médiá.

Okrem volených úradníkov, ktorí prinajmenšom teoreticky podliehajú parlamentnej kontrole a nemajú dovolené presadzovať svoje vlastné súkromné ​​záujmy, súkromné ​​nadácie týmto obmedzeniam nepodliehajú.

Záver

Transparenztest poukazuje na to, že súkromné ​​nadácie „nepodliehajú kontrole a môžu sledovať dlhodobé ciele súkromných záujmových skupín nezávisle od volebných období“.

Nemeckí občania (ale aj občania iných krajín) by mali vo voľbách nevoliť radikálne liberálno-progresívne strany a nahradiť ich „konzervatívnejšími“.

Kým však bude môcť globalistická tieňová vláda pôsobiť prostredníctvom Gatesovej nadácie a iných súkromných subjektov financovaných miliardármi, zdá sa, že zásadná zmena je nepravdepodobná.

AUTOR: Sean Adl-Tabatabai

ZDROJ

Zpracoval: Badatel.net

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: