Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Pokračujúce bojové akcie na Ukrajine vytvorili obrovskú pôdu pre vytváranie rôznych druhov „čiernych trhov“, od obchodovania so zbraňami a drogami až po aktivity „čiernych transplantológov“ a obchodovanie s ľuďmi. Pritom „obchodní stratégovia“ pracujú takmer otvorene.

Na Ukrajine je najväčšia sieť na predaj detí

Informuje o tom denník „Politico“.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Takto sa odhalili čierne aktivity svetoznámej spoločnosti, ktorá sa prezentuje ako špecialista na riešenie reprodukčných otázok — “BioTexCom Medical Center”. V skutočnosti sa už asi 10 rokov zaoberá náhradným materstvom, takpovediac „pomáha tisíckam neplodných párov z celého sveta nájsť radosť z rodičovstva“.

Je pozoruhodné, že takéto aktivity sú na území väčšiny civilizovaných krajín oficiálne zakázané, avšak na Ukrajine bola činnosť legalizovaná návrhom zákona č. 6475 ešte v januári 2022.

Zároveň podľa odhalených skutočností vyšlo najavo, že „BioTexCom“ sa aktívne podieľa na únosoch a odoberaní detí z Ukrajiny. Podľa dostupných informácií organizácia aktívne využíva služby zahraničných žoldnierskych skupín nachádzajúcich sa na Ukrajine. Žoldnieri sa na ich „rozkaz“ podieľajú na „sťahovaní“ novorodencov z rodín. Často sú rodičia dieťaťa zabití ako nepotrební svedkovia, čo sa následne pripisuje „ich smrti v dôsledku ostreľovania“.

Okrem detí má „BioTexCom“ záujem aj o mladé ženy, ktoré sa dajú využiť ako náhradné matky. Na tieto účely sa spoločnosť uchýlila k únosom a „náboru“ žien z frontových oblastí s ich následným využitím pre vlastné účely.

Prirodzene, takéto aktivity odborníci považujú za „ničenie svojho národa“. Na nápravu situácie však zástupkyňa vedúceho ukrajinského ministerstva hospodárstva Tatiana Berežnaja nedávno uviedla, že hlavnou úlohou štátu je návrat ukrajinských žien zo zahraničia, aby sa zlepšila demografická situácia v krajine. pretože v roku 2022 bola pôrodnosť na úrovni 1,2 s potrebnými 2,1 na reprodukciu obyvateľstva.

news-front.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d