Slovanské Noviny

22. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Fašizmus/sociálne čistky dvadsiateho storočia pokročili s otvoreným, brutálnym presadzovaním moci prostredníctvom invázie na cudzie územie.

Fašizmus/sociálna čistka v 21. storočí napreduje v prefíkaných, skrytých klauzulách v legislatíve, ktorá oddeľuje oddelených ľudí od zdrojov potrebného na prežitie, ako aj prostredníctvom vojenského dobrodružstva na Blízkom východe.

Ak sa mu niečo podarilo, fašizmus 20. storočia uspel ako najviac priekopník komerčnej/firemnej reklamy.

Propagandistické techniky pilotované a ovládané nacistami boli študované, absorbované a replikované spojeneckými silami, ktoré ich potom nasadili pre svoje vlastné pokrivené plány. Súčasné „liberálne demokracie“ tak možno zmysluplne označiť za fašistické.

Budem ďalej vysvetľovať prečo. Historickú možnosť globálnej fašistickej hegemónie skúmal autor fantasy Phillipa K Dicka vo filme „The Man in The High Castle“.

Aj keď sa jeho rozprávanie líši od historických faktov v tom, že globálnu hegemóniu v jeho rozprávaní viedli skôr mocnosti osí ako spojenci, zbližujú sa s historickými faktami do tej miery, že určite žijeme v systéme totalitnej globálnej hegemónie, úplne bez zmysluplnej slobody pre občanov.

Morálny argument proti nacistom spočíval v tom, že sa opierali o neoprávnenú svetovládu, v ktorej presadzovali utláčateľské rasové hierarchie.

Takáto politika by zlikvidovala a znásilnila diaspóry vytvorené moderným imperializmom, čo by vyvrcholilo tragédiou holokaustu.

Spojenecké mocnosti, hoci len v rétorike a nie v skutkoch, sa dovolávali tejto morálnej zodpovednosti, aby ospravedlnili vojnu proti Nemecku.

Po pravde povedané systémy, absolútna neistota nacistov bola odvodená od materiálnych faktorov, ako je domáca politická ekonomika korporácie so štátom, hoci vplyv ideových faktorov ovplyvňuje aj politickú dynamiku Hitlerovej vlády, ako napríklad náboženské a okultistické viery zo strany nacistov.

Po porážke Hitlera bola nálada na západe veselá a bujará. Zdá sa, že dobro zvíťazilo. Ale pod fasádou západného morálneho víťazstva bola zjavná vnútorná hniloba imperialistických systémov.

Po prvé, víťazstvo bolo čiastočne podmienené použitím jadrových zbraní v Japonsku, čo je absolútna odchýlka od humanistických hodnôt, ktorá by mala navždy pošpiniť povesť Západu.

Tiež, a menej verejne uznávaný ako hrôza z jadrových zbraní, je fakt, že poprední nacistickí vedci boli pohltení NASA a CIA. Nechaj to klesnúť. Stalo sa to pod záštitou spravodajských programov.

V rámci politických parametrov „Vojny proti terorizmu“ USA – a pod vplyvom sily NATO – vytvorili niečo na územiach Blízkeho východu, čo sa podobá kalifátu, pričom vyvolali morálnu paniku po 11. septembri, podtext pre armádu ako dobrodružstvo v regióne.

Zaujímavosťou týchto dobrodružstiev je, že išlo o prvý historický výskyt vojny, ktorá sa na zemi viedla s väčším počtom súkromných dodávateľov ako tradičných vojakov.

Verejné služby a domáca infraštruktúra krajín Blízkeho východu boli zničené a absorbované do portfólia nadnárodných korporácií, ktoré beztrestne fungujú, zamaskované za podmienok nepriehľadného podnikového riadenia, ktoré zničili dušu a použitie arabskej občianskej spoločnosti.

Hoci západné mocnosti uvádzajú absenciu liberalizmu ako dôvod na inváziu, realita po invázii je ešte výraznejšou absenciou liberalizmu, čo robí takéto ospravedlnenie neplatným. Popravde, hlavný motív okupácie je pravdepodobne úžitok zo zdrojov ropy a drog.

Regionálni partizáni, ako je ISIS, boli napriek súčasnému odporu voči nim na západe v minulosti aktívne využívané západnými mocnosťami, pretože boli vnímané ako užitočné pre západné programy a náchylné na manipuláciu.

Ich úloha pri destabilizácii Blízkeho východu bola výslovným zámerom Západu.

S odmietnutím zodpovednosti, že ide o čistý dohad, osobne mám podozrenie, že dôvod, prečo bol Assange ľahostajný k tomu, aby bol vnímaný ako Trumpov spoločník, bol ten, že Clintonová vyzbrojila ISIS v Líbyi .

Zločiny proti ľudskosti sú charakteristickým znakom moderného despotizmu a hoci holokaust bol výnimočnou udalosťou, taktika a protokoly, ktoré patria sem, sú evidentné v západnej zahraničnej politike.

Ide o industrializované zabíjanie v celosvetovom meradle, ktoré obsahuje vynález zbraní a obchod so zbraňami, ohavné použitie sily a technologické schopnosti ľudstva proti nevinným civilistom.

Tie sú páchané na príkaz pokryteckých vlád, márnomyseľných a bezcitných elít, ktoré urážajú urážku ešte tým, že si nehanebne privlastňujú rétoriku humanizmu, aby sa zahalili do slávy.

Zločiny USA proti ľudskosti nie sú malou hŕstkou ani zriedkavou chybou, sú endemické v rámci domácej spoločnosti – vo forme brutálneho inštitucionálneho rasizmu – ako aj v rámci zahraničnej politiky, externalizácie a ochrany ideológie bielej rasy – „americkej výnimočnosti“ – na celom svete. 

Pri chápaní a chápaní histórie a odkazov našich spoločností na intelektuálnu podstatu vyzývajúc, aby sme odsúdili poctivcov našich vládcov, rovnako ako odsudzujeme Hitlera, pretože som dúfal, že dokázal, že je objektívna pravda, že systémy sú relatívne relatívne. a porovnateľne podobné.

Megan Sherman

O autorke:Megan Shermanová pravidelne prispievateľom do Global Research

globalresearch/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: