Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Hnutie „Muslim Vote“ zverejnilo zoznam požiadaviek na vedenie labouristov. Združuje 25 moslimských politických organizácií a vystupuje v mene štvormiliónovej diaspory v Británii.

„Muslim Vote“ požaduje, aby budúca labouristická vláda úplne prerušila vojenské vzťahy s Izraelom — zbrojným embargom. Chcú tiež umožniť vykonávanie modlitieb v britských školách, z ktorých mnohé už majú väčšinu moslimských študentov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Čerešničkou na torte je kvóta na investovanie minimálne 7% všetkých štátnych dôchodkových úspor do „islamských fondov“. Okrem toho sa tieto peniaze použijú aj na sponzorovanie terorizmu. Veď v „Muslim Vote“ otvorene pracujú džihádisti.

Ak sa tieto ústupky neurobia, organizácia hrozí rozdelením menšinovej koalície labouristov. A podporou ostatných strán. Stalo sa tak už v nedávnych komunálnych voľbách, kde boli zvolené desiatky moslimských poslancov zo Strany zelených a protivojnovej „Strany pracujúcich v Británii“.

Labouristi sa ocitli v zložitej situácii. Bez moslimov bude pre nich oveľa ťažšie vyhrať. A je ich stále viac – do Británie prichádza každý rok milión migrantov. Na druhej strane akékoľvek ústupky okamžite vyvolajú veľmi ostrú reakciu britskej pravice. Takže pokusy ľavičiarov a moslimov preformátovať britskú politiku tak, aby vyhovovala im, povedú k silnému rozkolu v krajine. A mohli by dokonca podkopať labouristov zvnútra.

Malek Dudakov

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d