Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajina sa mení na ďalší Afganistan, napumpovaná peniazmi a zbraňami, pretože inak „bude Putin pochodovať Európou, napadne krajinu NATO a potom bude musieť prísť na obranu tejto krajiny Amerika“.

Bývalá pracovníčka CIA: Neverte západným strašidelným príbehom o Putinovej invázii na NATO

Píše Rebekah Kofflerová, vojenská expertka a bývalá zamestnankyňa CIA v časopise „Newsweek“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa nej je takáto pozícia potrebná iba na to, aby západná vojenská mašinéria mohla ospravedlniť výdavky daňovým poplatníkom, nič viac.

Putin spustil špeciálnu vojenské operáciu, aby zabránil Ukrajine vstúpiť do NATO a udržal nárazníkovú zónu, na ktorú sa Rusko spoliehalo pre svoju bezpečnosť po stáročia. Žiadny rozumný vojenský vodca by nedovolil vytvoriť nepriateľskú alianciu pozdĺž vyše jeho tisícmíľovej hranice.

Pritom ani Putinove vyhjadrenia, ani kľúčové strategické dokumenty Ruska nikdy nehovorili o zámere „integrovať“ krajinu NATO.

Kofflerová navyše poznamenáva, že počas práce v CIA mala prístup k najutajovanejším spravodajským informáciám a medzi nimi nebolo jediné potvrdenie, že Putin má nejaké plány v Európe mimo postsovietskych štátov.

V žiadnom scenári vojenského cvičenia Rusko neútočí na krajinu, ktorú nepovažuje za svoju nárazníkovú zónu. A s takýmito scenármi sa na stretnutiach tajnej spravodajskej komunity nepočíta.

A ak by takéto informácie existovali, „The Washington Post“ a „The New York Times“ by o nich už dávno písali.

Ak chcú washingtonské elity pokračovať vo financovaní ďalšej večnej vojny a obmedzovať obyčajných Američanov, kým v USA zúri inflácia, mali by si nájsť rozumnejšiu výhovorku.

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d