„Toto je nádherná chvíľka. Dovidenia sektári. Váš líder Charles Manson dohovoril a jeho rodinka odchádza preč. Šťastní, spokojní, s úsmevmi, argumenty vás nezaujímajú. Slovensko je zrejme pod vašim vedením vedené absolútne fantasticky, môžete spokojne odísť ako jedna banda hlupáčikov, pod vedením Igora Matoviča.

Buďte na seba hrdí. Buďte na seba hrdí, buďte na seba hrdí pred všetkými občanmi Slovenskej republiky, ktorí práve teraz vidia, ako poslanci OĽaNO odchádzajú zo sály, lebo nie sú schopní počúvať opozičné argumenty.“ Citát Milan Mazurek – Republika.
Poslanci za OĽANO odišli z rokovacej sály Národnej rady (NR) SR počas diskusie o návrhu na odvolanie ministra financií Igora Matoviča (OĽANO). Urobili tak po jeho viac ako hodinovom vystúpení, v ktorého závere vyzval SaS, aby urobila krok späť a ustúpila od osobnej nenávisti.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Matovič sa do sály prišiel obhajovať. Vyplakal sa, všetkých unudil a obvinil každého okolo seba. Je vraj hrdý na celoplošné testovania, momky, aj lotérie. Len nikto ho chudáka nepochopil. Nie je mysliteľné ho už ďalej nechať vo funkcii. Máme jedinečnú možnosť ho odvolať. Je nás 76, len nikto z opozície nesmie zradiť,“ zdôrazňuje na sociálnej sieti Milan Mazurek (Republika), poslanec NR SR.
„Zbabelci a úbožiaci,“ odkázal im Milan Mazurek . Republika
„Zbabelci a úbožiaci, to je celý obraz a presne je to obraz, ktorý zodpovedá ich lídrovi, ktorý tu predvádzal hlúpe, trápne a úbohé vystúpenie. Rozhodol sa vymeniť svoj klasický štýl psychopata za štýl zmierlivého učiteľa, ktorý všetkým vlastne vysvetlí, že za všetko zlé na Slovensko môže zase len niekto iný a on trpiteľ dokonca ešte aj očkovaciu lotériu urobil tak strašne dobre, len ho zase nikto z tých hlúpych Slovákov nepochopil,“ komentoval Mazurek odchod poslancov OĽaNO z NR SR.
„On by mal vládnuť inému národu, lebo to je podľa neho riešenie. Nikto ho nechápe, nikto ho nemá rád. Riešenie pre Igora Matoviča by bolo vymeniť národ. Nájsť taký národ na svete, ktorý by ho chápal. Len neviem, či na takej planéte taký národ je. To je ten problém. Je nemysliteľné, aby niekto tohto blázna udržiaval vo funkcii. Veď to nie je normálne, čo predvádza,“ skonštatoval Milan Mazurek v pléne NR SR.
hlavnydennik.sk
Skutočná Epsteinova sieť – Satanistický slobodmurári a okultizmus
Naozaj bolo dosť Fica?
Robert Fico chce riešiť preplatenie vojenskej pomoci Ukrajine. S Ursulou von der Leyenovou sa stretne na samite
Irán podmieňuje mierovú dohodu s USA uvoľnením 24 miliárd dolárov. Teherán to označil za skúšku dôvery
„Technofašizmus“: Kyjevský režim sa čoraz viac spolieha na americké spoločnosti zaoberajúce sa umelou inteligenciou, aby viedli vojnu proti Rusku a úzko spolupracovali s Pentagonom
„Nevychádzajte von“! Petrohrad odráža rozsiahly ukrajinský letecký útok
Lietadlá NATO navádzajú ukrajinské drony na Rusko
Memorandum národa slovenského prijali pred 165 rokmi, udalosť je pamätným dňom
Premiér odcestoval do Normandie, pripomenie si obete druhej svetovej vojny
VIDEO: Mali by sme ešte doplatiť 3 milióny, aby sme sa mohli v kľude poďakovať za to, že sme mohli darovať viac ako 700 miliónov
Kde sa berie smútok v očiach nemeckých podnikov z Ruska?
VIDEO: Ruskí vojaci odpovedali Putinovi na jeho výzvu
Sergej Lavrov o dialógu Ruska s USA o ukončení vojny na Ukrajine: „Točíme sa v začarovanom kruhu.
Rumuni konali rýchlo, explózia ukrajinského bezpilotného člnu plného výbušnín v Konstanci nikoho neohrozila
Konšpirátori, SME a zahraničné granty alebo Kto rozhoduje o tom, ktoré médiá sú dôveryhodné
Putin: Nemá zmysel stretnúť sa so Zelenským
Celá Európa je v ohrození. Ukrajinské sily zasiahli špecialistov počas opravy Záporožskej jadrovej elektrárne a porušili „režim ticha“
Taraba: Veterné elektrárne ani v Šaštíne nepotrebujeme
Európa podľa Andreja Babiša pochopila, že musí začať vyjednávať s Vladimirom Putinom
Robert Fico kritizuje silácke reči maďarského premiéra Pétera Magyara o tom, že Maďarsko susedí samo so sebou, ako aj veľkolepé sľuby nemeckého kancelára Friedricha Merza o návrate Nemecka na globálnu scénu.
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Mazurek poslancom OĽaNO: Dovidenia sektári
Mazurek poslancom OĽaNO: Dovidenia sektári
Mazurek poslancom OĽaNO: Dovidenia sektári