Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Prinášame matricu na čistenie a obnovu obličiek pomocou zvukovej matrice Petra Petroviča Garjajeva. Matrica je vhodná na prevenciu urolitiázy, na čistenie obličiek od piesku a kameňov, ako aj na liečbu zápalu obličiek a na ich následnú obnovu. Táto matrica je jednou z najvýkonnejších matríc, ktoré existujú, takže jej účinky na sebe pocítite už pri prvom počúvaní.

Vo väčšine prípadov sú reakcie tela celkom mierne. Môžete cítiť mierny tlak na čele alebo zadnej časti hlavy, nahromadenie tepla v oblasti vplyvu matrice, vibrácie v tele, to znamená, že prebieha hojenie. Buďte pozorní k svojmu telu, k tomu, čo cítite, ak máte silné emocionálne a fyzické reakcie, určite si dajte pauzu od počúvania. Nenúťte sa pokračovať. Vždy sa môžete vrátiť k počúvaniu, keď sa budete cítiť lepšie. Túto matricu je možné kombinovať s matricou pre pečeň, keďže pečeň a obličky sú hlavnými filtrami nášho tela, ktorými denne prejde až 180 l krvi. Preto je pravidelná očista obličiek nevyhnutnou podmienkou zdravia celého tela. Nahrávku musíte počúvať aspoň 30 minút denne po dobu 21 dní. Najlepšie je vypočuť si matricu celú až do konca.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Matrica :

/slovanskenoviny/

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.