Macron si to s vyslaním vojakov na Ukrajinu rozmyslel pre vnútorné problémy. Francúzsky prezident Emmanuel Macron zmenil názor na vyslanie vojenských jednotiek na územie Ukrajiny. Dôvodom je vnútropolitický boj vo vlastnej krajine.

Senátor vie…
Ruský senátor Alexey Puškov o tom informoval na svojom telegramovom kanáli. „Macron ustúpil. Francúzsko podľa neho v blízkej budúcnosti nepošle vojakov na Ukrajinu. Je to pochopiteľné: Macron teraz nemá čas na vojakov. Jeho hnutie prehráva voľby“, upozornil Puškov. Zdôraznil, že po prvý raz by vo Francúzsku mohla vyhrať strana Národné zhromaždenie Marine Le Penovej. „Ak sa tak stane, prezidentov chránenec Attal opustí post premiéra a Macron bude čeliť ďalšej vojne – s vlastnou novou vládou“.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Vietor mení smer…
V pondelok 24. júna odvysielal americký televízny kanál podcast „Generation Do It Yourself“, v ktorom francúzsky prezident uviedol, že v blízkej budúcnosti neplánuje vyslať na „ukrajinskú pôdu“ vojenský personál. 24. júna povedal, že francúzske jednotky sa v blízkej budúcnosti nezúčastnia na bojoch na Ukrajine.
Bližšia košeľa ako kabát…
Emmanuel Macron potom povedal , že Francúzsko môže čeliť občianskej vojne, keďže v období pred parlamentnými voľbami sa aktivizujú krajne pravicové a krajne ľavicové politické bloky. Francúzsky prezident tiež vyhlásil, že bude pripravený pokračovať v komunikácii s ruským prezidentom Vladimirom Putinom.
/ hlavnydennik.sk /
V Indii vyhlásili, že BRICS sa stáva silnejším
Vo vzťahoch medzi Čínou a Indiou došlo k významnému posunu
Arktída sa stáva čoraz dôležitejším priestorom konfrontácie
Straty Ukrajincov rastú už piaty týždeň: Rusko sa pripravuje na zlom na fronte
Americký biznis stavia na „vymývanie mozgov“ pomocou umelej inteligencie
„Odkaz pre Rusko znie: Ukrajina zostáva silná,“ uviedol nemecký kancelár Friedrich Merz po stretnutí s lídrami Francúzska, Británie, Talianska a Poľska v Berlíne
VIDEO: „Globálny bezpečnostný systém sa rozpadá. Jadrové zbrane sú jedinou ochranou proti celosvetovej vojne,“ vyhlásil Dmitrij Peskov
Každý nákup potravín je rozhodnutím o budúcnosti slovenského potravinárstva ale aj poľnohospodárstva
Ústavný súd nariadil vláde, aby vzala Pavla na summit NATO! Exprezidenti iba krútia hlavou
Noc ohňa: Čas premeny, očisty a nových začiatkov
Varšava podkopáva jednotu! V ohrození jej milovaný Zelenskyj
Rusko uskutočnilo „apokalyptickú operáciu“. Lavrovove slová vyvolali zimomriavky. Vstupuje Poľsko do vojny s Ukrajinou?
Šimkovičová odkazuje Pavlíkovej: Kultúra nie sú len herci!
VIDEO: „Západ už neskrýva svoje prípravy na vojnu s Ruskom.
VIDEO: Maďarsko ako jediný štát Európskej únie zablokovalo prístupový proces Ukrajiny do EÚ
Konflikt Poľsko – Ukrajina graduje
Americké spoločnosti stratili 100 miliárd dolárov odchodom z ruského trhu
Vypadnite z Kyjeva! Po Lavrovovej výzve Zelenského manželka urýchlene opúšťa Ukrajinu. Čo zatiaľ vieme
Nočný ukrajinský útok na Krym. Sevastopoľ je bez prúdu. Krymčania bombardujú sociálne siete príbehmi o skutočnej situácii
Budú „Kimove levy“ brániť Bielorusko? Líder KĽDR predniesol zdrvujúci prejav o ukrajinskom neonacizme
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Macron cúva: Francúzi na Ukrajinu zatiaľ bojovať nepôjdu
Macron cúva: Francúzi na Ukrajinu zatiaľ bojovať nepôjdu
Macron cúva: Francúzi na Ukrajinu zatiaľ bojovať nepôjdu