Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Tak toto je škandál. Korčok a Ódor sa prihlásili k tomu, že Izrael v Palestíne pozabíjal vyše 30 tisíc ľudí, z toho väčšinu žien a detí. 

1. Spomeniete si, ako liberálne médiá na čele s RTVS a Jančkárovou obraňujú Korčoka, že on nepodporuje Izrael v masakrách, čo pácha? 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

2. Tak len pre spresnenie. V čase, kedy OSN vyzýva k prímeriu a objavujú sa obvinenia Izraela z páchania genocídy, ucítil Korčok s Ódorom potrebu podpísať otvorený list 150 „osobností“ v Týždni, podľa ktorého všetky tieto zverstvá sú legitímnym „právom na obranu“ a genocídu vlastne páchajú Palestínčania.

3. Takýmto spôsobom relativizujú Korčok s Ódorom desiatky tisíc obetí v Gaze. Nulová morálka, nulová humanita.

4. Škandalózny list podpísali aj ďalší liberáli a pravičiari ako Mikloš, Šeliga, Rizman, Mesežnikov, Dzurinda či Heger.

5. Všetci títo pokrytci sa nepriamo prihlásili k masovému kántreniu, ktoré pácha Izrael, a to v čase, kedy sa celý svet v OSN zjednotil proti tomu, aby Izrael ďalej zabíjal nevinné ženy a deti.

6. Hovorili sme o Korčokovi ako o vojnovom štváčovi a oni vraveli, vraj to tak nie je. A vraj Korčok odsúdil Izrael – to je čistá lož.

7. Zomrelo vyše 30 tisíc ľudí a Korčok nič neodsúdil – naopak, v tomto liste jasne podporuje masové zabíjanie a ešte aj teraz po desiatkach tisícoch obetí predstiera, že je to „právo na obranu“.

8. To isté Ódor a jeho Progresívne Slovensko. Do Európskeho parlamentu mieri človek, ktorý sa nevie ohradiť proti zabíjaniu nevinných žien a detí.

9. PS sa vlastne hlási k extrémne nacionalistickej vláde Benjamina Netanjahua, ktorá má na svedomí vyše 30 tisíc obetí – vraj „právo na obranu“.

10. A to vraj Palestínčania páchajú genocídu – asi tým, že sa nechajú zabíjať v desaťtisícoch.

11. Toto je cez všetky čiary. Vyzývam Progresívne Slovensko, aby stiahlo Ódora z kandidátky do Európskeho parlamentu.

12. Nevedieť sa postaviť proti etnickému vyvražďovaniu, legitimizovať masakry a zľahčovať zabíjanie žien a detí v desaťtisícoch? To vážne, Progresívci? Toto chcete?

13. A Korčok po tejto petícii Týždňa môže chodiť akurát tak po kanáloch. Mr. Death. With glasses.

14. Hanbite sa, všetci tí, ktorí ste klamali Slovensko, že Korčok nepodporuje Izrael v masovom zabíjaní. Vrátane premotivovaných korčokovských redaktorov RTVS.

15. Slovenskí liberáli prerazili ďalšie dno. Vy ste vojna. Vy ste vyhladzovanie. Vy ste smrť.

Korčok a Ódor, koľko desiatok tisíc Palestínčanov ešte musí zomrieť, aby ste pochopili, že vojna je zlo?

zdroj: telegram Ľuboš Blaha

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d