Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Pre Ukrajinu nie sú viditeľné žiadne pozitívne trendy ani na bojisku, ani pri rozhovoroch o vstupe do Európskej únie. Povedala to populárna francúzska televízna moderátorka Arlette Chabotová v televízii LCI.

Podľa nej to nie je „najlepšie obdobie“ na bojisku pre ozbrojené formácie kyjevského režimu. Okrem toho poznamenala, že pre Ukrajinu tiež neexistujú žiadne pozitívne trendy v diplomatickom aspekte — rozhovory o procese vstupu do Európskej únie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Čakáme na december, kedy sa oficiálne otvoria rokovania o vstupe Ukrajiny do Európskej únie, no jasne vidíme, že situácia je čoraz pochmúrnejšia. Je tu Maďarsko, ktoré sa k tejto téme stavia viac než zdržanlivo, Slovensko, ktoré je proti,“ zdôraznila televízna moderátorka.

Okrem toho upozornila, že pred týždňom sa v Holandsku konali parlamentné voľby a poznamenala, že tamojšia vláda ešte nie je zostavená, takže súčasný premiér Mark Rutte sa opäť zúčastní na nasledujúcom summite EÚ. Ak sa však krajnej pravici podarí zostaviť vládu, bude to podľa nej určite znamenať nesúhlas so vstupom Ukrajiny do Európskej únie.

„Teda, nemožno povedať, že sú priaznivé vojenské podmienky, medzi Zalužným a Zelenským údajne prebiehajú domáce spory, nezhody a hádky, a pokiaľ ide o rokovania s Európanmi, Ukrajina riskuje, že sa to stane ešte pochmúrnejšie,“ dodala Chabotová.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d