Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajina už nie je víťaznou témou ani pre demokratov, ani pre republikánov. Povedal to bývalý analytik CIA Larry Johnson na YouTube-kanáli „Dialogue Works“.

Vysvetlil, že podpora kyjevského režimu sa rozplýva, keď o ňom vychádza na povrch čoraz viac odhalení: je to banda nacistov, ktorí oslavujú Hitlera, ktorí žijú v štáte, kde nie je žiadna demokracia a pri moci je gang banditov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

— Aká dôležitá je Ukrajina pre Demokratickú stranu USA?

„Vôbec nie je dôležitá. Je potrebná len na to, aby na nej zarobili peniaze, prilepšili si k svojmu dôchodku alebo poskytli dostatočné príjmy obranným korporáciám, aby mohli naďalej dávať peniaze členom Kongresu, tak demokratom, ako aj republikánom. No Ukrajina už nie je víťaznou témou.

Bezprostredne po začiatku vojenského konfliktu si ľudia pripínali na klopy odznačky, vyvesovali vlajky pred svojimi domami a chodili s plagátmi „Podporujeme Ukrajinu“. Nič také už nevidíme, pretože informácie unikajú von a dochádza k pochopeniu, že tam je veľa nacistov, ktorí nosia hákové kríže, čítajú „Mein Kampf“ a spievajú piesne o strýkovi Adolfovi. Navyše tam nie je demokracia: opozičné politické strany sú zakázané, novinári a kňazi sú zatváraní za mreže a útočí sa na kresťanstvo.

Sú tam banditi [na Ukrajine pri moci]. A informácie o tom sa začali šíriť. Takže demokrati z toho nebudú robiť zásadnú tému – za predpokladu, že čoskoro na tom nebude záležať. Ak by si Ukrajina mohla, ako Dorothy v „Čarodejníkovi z krajiny Oz“, obuť červené topánky, trikrát si dupnúť opätkami a želať si, aby mohla poraziť Rusko, aby bolo Rusko oslabené a paralyzované – ak by to Ukrajina dokázala, možno by to v istom zmysle demokratom aj pomohlo.

„Ďalšie veľké víťazstvo! Porazili sme Putina!“ Putin však tancuje na ich hrobe. Smejú sa na Bidenovi. Po celom svete sa objavujú vtipné meme, ktoré si z neho robia srandu rôznymi spôsobmi: tu si Biden naložil do nohavíc alebo zaspí na pódiu. V zahraničí nikto nevie, s kým má dočinenia. Takže pre amerických politikov je Ukrajina slepou uličkou.“

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.