Slovanské Noviny

6. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

27.11.2020

PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. (SMER) podal Trestné oznámenie na prokurátora Tomáša Honza. Vo videu na facebooku vysvetľuje svoje dôvody:

„Pamätáte si na prokurátora Honza? To je ten, čo naháňal novinára Rostasa za to, že citoval Štúrovcov. To je ten, čo prenasledoval Roberta Fica za to, že si dovolil povedať niečo šteklivejšie o Rómoch.

foto: fb

To je ten, ktorého úrad kriminalizoval aj mňa, lebo si vážim našich ruských osloboditeľov od fašizmu a nekopem do socializmu. Tomáš Honz je napojený na slniečkárske mimovládky a ako šéf miestnej ideo-polície nás všetkých obviňuje z toho, že podporujeme ideológie, ktoré smerujú k potlačeniu ľudských práv. A tak mi napadlo, čo keby si tu pán Urválek, pardon Honz, vyskúšal svoju vlastnú medicínu. Podávam Trestné oznámenie na prokurátora Tomáša Honza za ten istý paragraf, ktorým naháňa on nás, za trestný čin sympatie k hnutiu smerujúcemu k potláčaniu základných ľudských práv a slobôd. Tomáš Honz počas parlamentného vypočúvania kandidátov na generálneho prokurátora, uviedol dňa 19. novembra 2020 tento výrok: „Mojím vzorom je Ronald Reagan ako prezident Spojených štátov amerických.“ Koniec citátu.

Prokurátor Honz, ktorý sa pýši svojím bojom proti hnutiam smerujúcich k potlačeniu ľudských práv, týmto výrokom vyzdvihol amerického prezidenta Reagana, ktorý je priamo i nepriamo zodpovedný za masívne porušovanie ľudských práv, vraždenie státisícov ľudí, porušovanie medzinárodného práva a zločiny proti ľudskosti. Ak by sa prokurátor Honz podobným spôsobom prihlásil k Adolfovi Hitlerovi, Josifovi Stalinovi alebo iným politickým lídrom, ktorí majú na svedomí vojny, masové zabíjanie a porušovanie ľudských práv, určite by bolo voči nemu vznesené obvinenie zo strany jeho vlastného úradu.

Dovoľte mi pripomenúť, čo má na svedomí americký prezident Ronald Reagan a jeho administratíva.

1/. Vraždenie, znásilňovanie a mučenie desiatok tisíc ľudí teroristickými jednotkami Contras v Nikaragui v 80. rokov 20. storočia, ktoré vyústili v totálnu devastáciu krajiny.

2./ Povraždenie státisícov ľudí v Guatemale teroristickými skupinami, ktoré financovali, cvičili a podporovali Spojené štáty americké, na čele s Ronaldom Reaganom, v tejto súvislosti sa hovorí o etnickej genocíde mayských Indiánov v tomto regióne.

3./ V Salvadore teroristické jednotky cvičené americkými špecialistami počas vlády Ronalda Reagana vraždili dokonca aj v kňazov, vrátanie neskôr svätorečeného Oscara Romera, ktorého rozstrieľali priamo v kostole.

4./ Podobne ako v Guatemale, aj tu v Salvadore teroristické jednotky s podporou Reaganovej administratívy masakrovali celé dediny, znásilňovali desaťročné dievčatká, potom ich podrezali alebo obesili a našli sa aj obesené dvojročné deti.

5./ Reagan podporoval aj saudskoarabský režim zodpovedný zá kruté a neľudské zaobchádzanie s občanmi Saudskej Arábie, ktoré pretrváva dodnes.
6./ Počas Iracko-iránskej vojny smerovali irackému režimu Saddáma Husseina zo Spojených štátov zbrane od amerických partnerov, vrátane chémických a biologických zbraní, ktoré Hussein počas Reaganej éry využíval na masakre vlastného obyvateľstva, za čo nesie zodpovednosť aj administratíva Ronalda Reagana.

7./ Reaganova administratíva v osemdesiatych rokov podporovala aj afgánskych islamských fanatikov, ktorým posiela peniaze a zbrane, medzi inými sa hovorí aj o podpore Usámu Bin Ládina, ktorý bol de facto výtvorom americkej administratívy. Terorizmus a porušenia ľudských práv, ktoré majú džihádistické jednotky na svedomí v ostatných dekádach, idú na vrub aj Reaganovej vlády.

8./ Reagan podporoval politicky aj materiálne, krutý diktátorský režim Ferdinanda Marcosa na Filipínach, ktorý má na svedomí – vraždenie, mučenie a porušovanie ľudských práv, ktoré Ragan označoval za oddanosť demokratickým princípom.

9./ V tom istom období podporoval Reagan surovú diktátorskú vládu Generála Suharta v Indonézii, ktorá v rokoch 1975 až 1999 okupovala východný Timor. Napriek dôkazom o masívnom porušovaní ľudských práv, ktoré sa zverejnili v r. 1983 v americkom kongrese, Reagan pokračoval v dodávkach zbraní a politickej podpore neľudského Suhartovho režimu.

10./ Reagan bol zodpovedný aj za americkú inváziu na Grenadu, ktorú ako porušenie Medzinárodného práva odsúdila aj Organizácia Spojených národov. V rozpore s medzinárodným právom bolo aj bombardovanie Líbye, za ktoré bol rovnako Reagan zodpovedný, vrátane všetkých obetí na ľudských životoch.

11./ Reagan podporoval aj rasistickú vládu v Južnej Afrike, ktorá praktizovala apartheid a kruté porušovanie ľudských práv. V Angole podporoval vojenské jednotky Unita, ktoré páchali zločiny proti ľudskosti. V Čade dosadil k moci a podporoval jedného z najsurovejších diktátorov Hissena Habrého, ktorý bol zodpovedný za odpudivé porušovanie ľudských práv, vrátane sexuálneho otroctva.

12./ V rámci studenej vojny Reagan podporoval masívne zbrojenie, čím vážne ohrozoval mier vo svete. V Európe rozmiestnil strely stredného doletu Pershing, čím riskoval jadrovú vojnu so Sovietskym zväzom a ohrozil samotné prežitie ľudstva na planéte. Dalo by sa pokračovať, ale ako verím táto ilustrácia Reaganovej extrémnej politiky stačí na to, aby bolo jasné, že jeho činy smerovali k potlačeniu ľudských práv vo svete.

Ak je takýto politik verejne vyzdvihovaný ako vzor pre prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry, ktorý by mal chrániť spoločnosť pred neľudskými politickými doktrínami, existuje osobitný dôvod na to, aby sa tým zaoberali orgány činné v trestnom konaní a Tomáša Honza stíhali za sympatie a podporu politiky smerujúcej k potlačeniu ľudských práv.

Ak Tomáš Honz stíha ľudí sa ďaleko neškodnejšie politické prejavy, je logické, že musí rátať s rovnakou zodpovednosťou za to, že schvaľuje a prejavuje sympatiu k vražednej politike a ideológii amerického prezidenta, ktorý má na svedomí neuveriteľné zverstvá a porušenia ľudských práv po celom svete. Tak čo pán Honz, bude váš úrad rovnako prísny aj sám na seba? Nech sa páči. Ide na vás Trestné oznámenie. Ja len, že karma je zdarma.“

Video: 

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/875208553253264/?v=875208553253264

Zdroj: Ľuboš Blaha, facebook, 27.11.2020, zem a vek

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: