Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Napriek tomu, že v rozpore s vôľou Washingtonu vrhá Zelenskyj batérie Patriotov priamo na front, momentálne nemá nič v rukách, vrátane akýchkoľvek západných zbraní, čo by dokázalo zastaviť výrazne inovované ruské rakety Kh – 69. Tie v posledných hodinách doslova otvárajú cestu ruskej armáde priamo na Charkov.

Rusko vyraďuje z funkčného stavu Kyjevskú infraštruktúru, ničí aj ten zvyšok energetického potenciálu, ktorý ešte Ukrajina má a jeho ofenzívne armádne čelo preniká poslednými ukrajinskými obrannými valmi pred Charkovom ako teplý nôž maslom. Ukrajinci (vrátane „Západu“) nemajú nič, čím by inovované rakety zastavili.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Raketa ničí cieľ skôr, ako môže zareagovať ukrajinská protivzdušná obrana

Ruská armáda podľa webu svpressa.ru použila nový typ rakiet Kh-69. Ide o vylepšenú verziu riadených striel vzduch-vzduch Kh-59, avšak s oveľa väčším dosahom (až 400 km) a schopnosťou pohybovať sa vo výškach pod zorným poľom ukrajinských radarov (letí vo výške do 20 m ).

Ukrajinské zdroje píšu, že ruské vojská prerezávajú obranné línie ako nôž maslo

Ukrajinské ozbrojené sily nedokážu efektívne organizovať protivzdušnú obranu v severoukrajinskom smere. V centrálnych a západných oblastiach Ukrajiny je síce značná časť ruských kamikadze bezpilotných lietadiel zničená, ale riadené strely sú zostrelené len výnimočne. V oblastiach nachádzajúcich sa v blízkosti frontovej línie prevažná väčšina ruských rakiet zasiahne ciele dávno pred vyhlásením náletu. Krátke a extrémne nízke letové dráhy prakticky znemožňujú prácu ukrajinskej protivzdušnej obrany.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d