Slovanské Noviny

28. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kto ukončí túto Matovičovu psychiatriu? Smrtnosť Covidu je viac ako 10x menšia než je u chrípky. Premiér pácha na nás genocídu, vyrába strach a ničí ekonomiku

MUDr. Peter Lipták po zverejnení štúdie WHO o smrtnosti Covidu-19 na úrovni bežnej nádchy svoje trestné oznámenie na premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) prehodnotil. 

Matovičovo údolie úzkosti

WHO zverejnila vo svojom bulletine informácie že smrtnosť covidu je 0,23%. Každý neveriaci sa môže presvedčiť sám TU na tomto linku.

Je známe, že smrtnosť chrípky v SR je cca 3%. V rokoch 2007-2017 v priemere zomrelo každoročne na chrípku na Slovensku 1500 pacientov. Takže smrtnosť covidu je viac ako 10x menšia než je u chrípky.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Dňa 27. októbra som podal na Matoviča trestné oznámenie, lebo som bol presvedčený, že ide spôsobiť genocídu hnaním ľudí do hromadného infikovania covidom, pod zámienkou plošného testovania. Dnes keď vidím, že táto nebezpečná infekcia  má smrtnosť na úrovni bežnej nádchy, musím svoje trestné oznámenie prehodnotiť.

On pácha na nás genocídu, ale s pomocou infekcie len vyrába strach, aby mohol ničiť našu ekonomiku a tým celú spoločnosť uvádzal do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej úplné alebo čiastočné fyzické zničenie (Vyhláška č.32/1955 Zb, čl II odsek c)).

Je nepochybné, že na zničenie našej ekonomiky, ale vlastne rozsiahlu devastáciu celej spoločnosti, to znamená nielen hospodárstva a s tým súvisiaceho sociálneho zabezpečenia, zdravotníctva, školstva ale aj morálky a duševného zdravia, doplatia ľudia svojimi životmi.

Poslanec OĽANO Milan Vetrák nedávno v rozprave na 15. schôdzi (14. 10. 2020 9:43:01 – 10:12:20) v NRSR vyčíslil, že Matovič zoberie svojimi opatreniami ľuďom 6,5 mld € a preto bolo treba prijať zákon, aby Matovičov štát neniesol zodpovednosť za tieto likvidačné škody.

Minister Krajči tohto roku už tradične nenakúpil žiadne vakcíny proti chrípke a preto sa pacienti ani z rizikových skupín proti chrípke nemôžu dať zaočkovať.

Profesor Jarčuška z Matovičovho poradného tímu avizoval, že SR ide nakúpiť 6 miliónov dávok vakcíny proti covidu.

Takže proti chrípke, ktorá má smrtnosť 3% a každoročne na ňu zomiera cca 1500 ľudí, štát nepovažoval za potrebné žiadne vakcíny zakúpiť, ale proti covidu so smrtnosťou 0,23% ide štát nakúpiť 6 miliónov kusov vakcín?

Kto ukončí túto Matovičovu psychiatriu?

„Matovičovo údolie úzkosti“ vyjadruje Výkrik (1893) Eduarda Muncha:

Zdroj: https://kultura.pravda.sk/galeria/clanok/494821-edvard-munch-bol-majstrom-zobrazovania-uzkosti/

Zodpovednosť je nezodpovednosť

Cez víkend bolo otestovaných viac ako 3 mil. ľudí. Veľa sa v tejto súvislosti hovorí o zodpovednosti. Údajne zodpovední boli tí, ktorí prišli na testovanie. Takže tí, ktorí v čase pandémie, kedy hrozí masívne plošné vzplanutie infekcie (komunitné šírenie) a pre obmedzenie mobility je zakázané vychádzať z domu a dokonca v tomto istom čase ísť aj na hroby pozostalých, aby sa ani dvaja ľudia náhodou nestretli, tu bola zrazu vyslyšaná „prosba“ aby všetci vyšli a zhromaždili sa na testovanie. A nielen to, aby všetci prešli cez ten istý priestor v ktorom musia povinne zakašľať a vysmrkať sa. A počasie tiež bolo prajné, pršalo a bolo chladno a muselo sa v tom čakať aj niekoľko hodín. No trpezlivo počkali, zakašlali, vysmrkali, nadýchali. A „zdravotníci“ v tých istých rukaviciach im vopchali špajdlu do nosa. A potom sa spokojne všetci vrátili k svojim otcom a matkám, babičkám a dedom, ktorí vzhľadom k veku a svojmu fyzickému stavu už na testovanie nemuseli. Oni sú totiž až 1000 krát viac ohrození infekciou než zdraví dospelí a deti.

Ono Matovič nie je spôsobilý pochopiť jednoduchú vec. Že totiž vírus je taký maličký až je neviditeľný. Čo Matovič, ale Mikas a profesor Krčméry by to mali vedieť a nezabúdať na túto vlastnosť vírusu. Alebo si všetci spoločne myslia, že Naď zavelí pravoľavobokčelomvzad aj vírusom a že tie ho budú aj poslúchať? Blbý a blbší.


Nebolo skôr zodpovedné na testovanie neísť a nevystaviť sa infikovaniu a neohroziť svojich príbuzných? Zodpovednosť v rozpore so zdravým sedliackym rozumom nie je zodpovednosťou. Ani zodpovednosť z donútenia a dokonca ani zodpovednosť za úplatu nie sú zodpovednosťou.


Vyše milióna ľudí, ktorí neboli podľa Matoviča „začipovaní“ sú ešte nádejou pre Slovensko a hlavne pre viac ako 3 milióny už zotročených občanov, ktorí boli cez víkend brutálne znásilnení psychošom. Medzi tými, ktorí „čipovanie“ odmietli, sú tí, ktorí sa nenechali oklamať, ani zastrašiť a cítia skutočnú zodpovednosť za našu vlasť.

Pamätajme na nedávnu minulosť! Martin Niemöller evanjelický pastor pospisuje zlyhanie intelektuálov pri procese „varenia žaby“, ktorý umožnil vznik nemeckého nacizmu takto:
 „Najprv prišli po Židov a ja som neprehovoril – pretože som nebol Žid. Potom prišli po komunistov a ja som neprehovoril – pretože som nebol komunista. Potom prišli po odbojárov a ja som neprehovoril – lebo som nebol odborár. Potom prišli po mňa a nebolo tu nikoho, kto by sa za mňa prihovoril.“

Musíme sa spojiť a postaviť sa zlu ešte dnes!

Nebáť sa a nekradnúť! Presvedčiť tých, ktorí sa iba boja a spojiť sa proti tým, ktorí sa boja a kradnú!

„Kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu…“

Autor: MUDr. Peter Lipták

Zdroj: liptakpeter.blog.pravda.sk (1)(2)

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d