Slovanské Noviny

25. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Veľkú Tartariu vytvorili priami potomkovia Adityas, Orians-Hyperborejci. Severná ríša spočiatku zahŕňala východnú Európu, časť Mandžuska a strednú Áziu. Ale od IV tisícročia pred naším letopočtom Veľká Tartária sa začala rozpadať na regióny. 

Číňania nazývali Tartariu Veľkou severnou ríšou a po vytvorení svojho štátu s ňou viedli nepretržité vojny. Ale všetky vojny Hanov s Veľkou severnou ríšou skončili rovnako – spravidla úplnou porážkou a expanziou severanov na juh v srdci čínskej nížiny. A potom Hanovci, ktorým od pradávna vládol dračí klan, alebo klan Dragula, uplatnili svoju obľúbenú stratégiu pomalého plíživého osídľovania na severe a samozrejme neobmedzeného rozmnožovania na novom mieste. Územie modernej severnej Číny bolo teda odňaté Tartárii: Ujgurská národná autonómna oblasť a krajiny susediace s vnútorným Mongolskom. Potom, aby zabránili pomalému osídľovaniu rozsiahlych južných oblastí žltou rasou, ktorá sa plazila z juhu, vydali vládcovia Tartárie dekrét o vybudovaní jasnej hranice medzi dvoma rôznymi rasami: žltou na juhu a bielou na severe. Takto sa zrodil projekt Veľkého čínskeho múru. Nepočúvajte moderných historikov, že údajne nešťastní Číňania po stáročia stavali Veľký múr, aby sa chránili pred severskými kočovnými kmeňmi – bolo to naopak. Veľký múr bol postavený z expanzie predstaviteľov žltej rasy, nie na ochranu, ale na vytvorenie jasnej hranice medzi dvoma bojujúcimi rasami. Múr, tiahnuci sa po horských masívoch a údoliach, len ťažko mohol zastaviť armádu, ale účinne pôsobil proti tichému pokojnému osídleniu, keď Číňania pomaly jazdia na svojich vozoch, bez toho, aby niekoho ohrozovali, stavali si dediny na príhodných miestach a osievali polia ryžou, prosom atď… Aby sme sa presvedčili o vyššie uvedenom, stačí navštíviť sever Číny a pozrieť sa, ako vyzerajú medzery Veľkého čínskeho múru. V miestach, kde sa nerealizovali reštaurátorské práce, sú strieľne na stene orientované na juh.

G.A. Sidorov „Tajná chronológia a psychofyzika ruského ľudu“ 34. kapitola

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Múr sa nazýval Kii-Tai, čo v preklade zo starej slovinčiny znamená Kiy – plot, živý plot; Tai – dokončenie vrcholu, skvelé, to znamená „konečný, obmedzujúci veľký plot (stena)“. V starovekej  „Číne“ sa tomu hovorilo vysoký plot alebo múr pevnosti. Napríklad: Kitay-gorod v Moskve je tak pomenovaný kvôli vysokému múru, ktorý ho obklopoval, a vôbec nie kvôli Číňanom.

K pôvodu Oriany 

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d