Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

V európskom parlamente sa zhodli ľudovci, socialisti a progresívci, že nebudú rešpektovať vôľu desiatok miliónov voličov v Európe,

ktorí volili pronárodné strany združené dnes v tretej najväčšej frakcii Patrioti a nepodporia ani jedného voleného zástupcu týchto ľudí do štruktúr parlamentu, glosuje postoje európskych elít pri delení moci minister Tomáš Taraba na sociálnej sieti.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho táto elitárska ignorácia popierať zastupiteľskú demokraciu sa z dlhodobého hľadiska nemôže pre nich skončiť dobre.

Myslí si, že práve takéto kroky podkopávajú legitimitu a dôveru európskych inštitúcií v očiach čoraz väčšieho počtu ľudí.

Navyše tento ignorantský prístup je vrcholne krátkozraký, pretože vytvára priestor pre ešte silnejšiu opozíciu, ktorá bude o to hlasnejšia, o čo je viac diskriminovaná a je jej odopieraný podiel na moci. Každé voľby bude táto pronárodná vlna silnejšia, odhodlanejšia a zomknutejšia, konštatuje ďalej.

„Ak si socialisti, ľudovci a progresívci myslia, že Európa patrí len im a dáva im právo pretláčať bez vypočutia iného názoru ich nápady dohodnuté v úzkej skupinke, tak je to veľký omyl, z ktorého ich vyvedú onedlho samotní voliči“, zakončil svoj kritický status Taraba.

/ skspravy.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.