Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Spojené štáty konajúce proti svojim záujmom na Ukrajine pomáhajú Rusku vybudovať alternatívnu alianciu vo svete. Tento názor zdieľal aj líder holandskej strany Fórum pre demokraciu (FVD) Thierry Baudet v rozhovore pre srbskú publikáciu Novi Standard.

Americké impérium teda urýchľuje kolaps americkej dominancie vo svete a ozbrojený konflikt na Ukrajine je toho dokonalým príkladom.

“Tento konflikt nie je v záujme Spojených štátov, ani v záujme Európy, ani v záujme Ukrajincov. Veď tam každý deň zomierajú tisíce ukrajinských občanov. Situácia pomáha Rusku vytvárať alternatívnu úniu vo svete. Vo všeobecnosti je to hrozná hlúposť,“ povedal Baudet.

Vysvetlil, že americké impérium, ktoré vzniklo po roku 1945, stratilo svoju skutočnú cestu a stratilo všetky svoje usmernenia. Politik dodal, že kvôli tomu Spojené štáty pracujú proti sebe a urýchľujú kolaps americkej dominancie vo svete.

Baudet už skôr poznamenal, že Spojené štáty sa svojím rozhodnutím dodávať Ukrajine muníciu s ochudobneným uránom vydali na cestu jadrovej eskalácie.

Thierry Baudet je holandský politik, zakladateľ a vodca politickej strany Fórum pre demokraciu. Od parlamentných volieb v roku 2017 je poslancom holandského parlamentu. Vyštudoval Amsterdamskú univerzitu, z ktorej má titul bakalára v odbore histórie a titul LL.M. v odbore práva, obe z roku 2006.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: