Hovorí sa, že treba byť opatrný s tým, čo si želáš. Tí, čo obhajujú a presadzujú ideológiu akejsi údajnej prirodzenosti „večnej vojny a večnej migrácie“, na ktoré si vraj musíme zvyknúť, pretože vždy existovali, tak tí presadzujú vo svete chaos. Nebezpečný chaos. Presný opak stability.

Myslíte si, že ľudská spoločnosť vôbec za tie tisícročia nepokročila? Samozrejme pokročila, sme omnoho vyspelejší a informovanejší. Nezmenilo sa však to starostlivo skrývané, že klamať nás neprestali tí, početne nemnohí, čo sa silou a podlosťou držia moci nad národmi.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Vojny sa vedú za účelom ovládnutia území, obyvateľstva a prírodných zdrojov iných národov.
O útočných a obranných vojnách existuje celá veda potvrdená históriou. A migrácia voľakedy dávno iste bola neriadená. Ľudia sa prirodzene sťahovali do úrodnejších oblastí, aby sa im ľahšie žilo. Takto postupne vznikali národy, ríše a dnes existujú štáty, ktoré si tieto národy postupne vytvorili, s vlastnou kultúrou, morálkou, hodnotami, vierou a najmä hranicami. A vzájomne sa štáty v prevažnej väčšine aj oficiálne uznali.
Dnes máme všeobecne prijaté normy mimoriadne dôležitého medzinárodného práva. Jasne stanovené základné ľudské práva a slobody, ktoré sú neodňateľné a nescudziteľné.
Človek a jeho integrita a bezpečnosť sú chránené štátom. Rovnako tak aj hranice štátov a povinnosť všetkých štátov bez výnimky udržiavať mierové vzťahy medzi národmi. Máme jasný status občianstva, status zákonného alebo nezákonného, či kriminálneho migranta, teroru, či iného protizákonného konania.
Je jasná definícia mužského a ženského pohlavia, úloha muža a ženy v spoločnosti. Rodina a jej ochrana zostáva základom štátu. Tak pozor na tlčhuby, ktoré to zámerne popierajú. Pravdepodobne sú za to platení.
Najstabilnejším a najsilnejším štátom, ktorý dnes chráni tradičnú morálku, tradičnú rodinu, kde mama je mama a otec je otec, ktorá trpezlivo navrhuje a presadzuje mier a dobré vzťahy medzi všetkými národmi sveta, je Ruská federácia.
Už dlhšiu dobu zjednocuje národy do nových medzinárodných organizácií, ako napríklad BRICKS, či Šanghajská organizácia spolupráce. Tie nie sú postavené na vládnutí silného nad slabšími. Ale sú vytvorené dobrovoľne a nadšene okolo spoločnej vôle žiť v mieri, vo vzájomnej úcte, rešpektovaní oprávnených záujmov každého a rovnakej bezpečnosti pre všetkých.
Ruská federácia bráni svoje územie v súlade s medzinárodným právom. Nikoho v Európe, ani vo svete neohrozuje. A nenapáda nevinné civilné obyvateľstvo Ukrajiny, ako to robia fanatici kyjevského fašistického režimu.
Ak vzniká niečo nové a naozaj epochálne veľké, svet založený na mierovej spolupráci, tak zákonite na druhej strane zaniká dekadentný, zvrátený a bezperspektívny svet USA ako jediného svetového vládcu nad ostatnými štátmi.
A tak sa už západné štáty, ako jeho vazali, sami rúcajú ako domčeky z kariet, pokiaľ ide o ich vlastnú národnú hrdosť, ich vlastnú tradičnú a vekmi vyvinutú unikátnu kultúru.
Prijali, nevedno prečo, angloamerický program stále intenzívnejšieho vojnového štváčstva a extrémneho liberalizmu ako svoju morálne zvrátenú, sebazničujúcu budúcnosť. Mnohí s tým však nesúhlasia. A to je dobre.
Tragédia je, že štátna moc na Západe nielen toleruje, ale aj podporuje politickú a ideologickú moc zvrátencov v ich snahe o postupné vyhubenie celých národov. Dokonca ich chráni aj prostredníctvom právneho systému a naopak tvrdo trestá prirodzený odpor normálnych ľudí. To je skaza.
Chaos, veľmi zjednodušene vo vzťahoch štátov môže znamenať aj to, že nastupuje právo silnejšieho. Dovolím si trochu fantazírovať. Neželám si to, ale pýtam sa všetkých tých hrdinov, ktorí podporujú vojenskú porážku Ruskej federácie, alebo Číny, či Iránu alebo ďalších štátov, ktoré USA po právnej stránke úplne bezdôvodne vyhlásili za svojich nepriateľov a nútia svet spoločne ich zničiť, ako sa budú brániť, keď sa v chaose tí „nepriatelia“, ktorí sú omnoho silnejší, zrazu bez varovania chopia príležitosti vo svoj prospech?
Bez väčších problémov a v krátkom čase si vojensky podrobia a zlikvidujú akýkoľvek odpor dnešných darebáckych štátov. Ako sa bude dnešným odvážnym štváčom na Západe páčiť, keď ich domy zhoria do tla a nebude nič. Čo ak by si naozaj v každom štáte sveta povedali, že konečne začalo platiť právo silnejšieho? A neklamme sa, podstatne slabší a v mnohom aj technicky zaostalejší je už dlho bezpochyby celý „kolektívny“ Západ.
Provokácie, ako proti Kursku alebo inde sú veľmi neuvážené. Nespoliehajte sa na vnútorné štátne prevraty alebo občianske vojny v Rusku, alebo v Číne, či inde. Je to naivita, neznalosť reality a politická krátkozrakosť. Západ je neuveriteľne chladný a zvrátený.
Ruské vedenie sa rýchlo, bez paniky ako vždy a vo vhodný čas vysporiada s vnútornými zradcami, ktorí nesporne pomohli k prieniku nájomných vrahov a teroristov do neozbrojených dedín na území Ruska. Prezident Ruskej federácie nikdy sám nehovoril o žiadnych červených čiarach.
O tom hovorili vždy iba na Západe a provokovali a provokovali ďalej. Ale kolektívny Západ urobil zásadnú chybu. Nedodržal žiadne dohody a tak už žiadne ďalšie dohody nebudú. A partneri Ruska stoja pevne na jeho strane.
Uvedomujú si títo západní bojovníci, že všetko dnes stojí iba na tenkej ihličke politického rozumu, na záujme o mier, vážnosti následkov každého kroku, na umení diplomacie, či na rozvahe niekoľkých rozhľadených a predvídavých vrcholných svetových politikov? A ja tu rozhodne nehovorím o USA, či o nejakom štátiku Európy. Tí nemajú žiadnych normálnych politikov vo vedení štátu a ešte dlho potrvá, kým u nich doma niekto normálny dostane priestor konať v mierovom záujme svojho národa.
Koniec fantazírovania. Ruská federácia vyhrá vojnu s USA a celým ich vazalským Západom.
Ukrajina ako samostatný štát stratila svoju príležitosť sama, svojou vinou. Tým, že vraždila vlastných občanov ruskej národnosti na svojom území a prenechala za peniaze vedenie štátu Američanom v plnom rozsahu. Nastanú zlé časy pre všetkých bojachtivých teroristov, fašistov a ich vlády v Európe. Kolektívny Západ upadne jednak hospodársky a jednak definitívne aj politicky.
Právo je na strane Ruska a ľudskej prirodzenej normálnosti.
Záver sa ponúka sám. Treba podporiť mier, dobré vzťahy medzi národmi, odstránenie všetkej zvrátenosti a návrat normálnej morálky ľudí, podporujúcich rodinu a rodenie detí. Skutočne treba. Inak skončíme na tejto planéte všetci.
Našou cestou, aby sme si zachránili svoju vzácnu vlasť, Slovensko a náš národ je, že ako prvý a zásadný krok sa musíme zákonmi a pozitívnym programom „izolovať“ od dnešných rozkladných sociálnych experimentov, ideológie a politiky LGBTI a migračných a vojnových avantúr.
Je to kultúra zla. A následne musíme čestne a partnersky normalizovať svoje vzťahy najmä s Ruskou federáciou, všetci sme Slovania.
JUDr. Štefan Harabin / skspravy.sk /
VIDEO: 1. Veľká šachovnica- Pamätník Sovietom v Prešove, Melnyk a Kauza Mimi Šramovej
Iránska delegácia opustila rokovania s USA kvôli Trumpovým hrozbám
Kapitál milionárov odteká z najväčších európskych ekonomík
Bod obradu! Revolúcia ivermektínom proti rakovine sa dostala do mainstreamových médií
Ani USA to nemajú: Rusko ohromilo Kyjev neodolateľnou zbraňou odvety
Ruská jadrová nálož vo vesmíre už nie je len sci-fi scenár, varuje nemecký generál. Berlín chystá lasery aj rušičky
Generál: Naďov kšeft s vojenskou technikou praskol
80 minút za zatvorenými dverami: Čo sa riešilo medzi USA a Iránom?
Deportácie naberajú na tempe: Nemecko chystá pravidelné lety do Afganistanu
Washington zavádza zákaz vývozu umelej inteligencie: ojedinelý prípad alebo nový trend?
V odtajnených dokumentoch Briti priznávajú že chceli „vyprovokovať Rusov“
Deportácie! Európa po rokoch progresivizmu pochopila a radikálne mení pravidlá migrácie
Toto nikto nečakal: ruské vzdušné sily zasiahli Ukrajinu priamo do srdca
Riaditeľka americkej Národnej spravodajskej služby: Odhaľujem doktora Fauciho
85 rokov od Veľkej vlasteneckej vojny. Nemecko prepadlo 22. júna 1941 Sovietsky zväz. Poučil sa Západ z dejín?
VIDEO: Kto sú skutočne Slovania? Publicista Vladimír Laubert o našej genetike, kultúrnom a duchovnom dedičstve a o pravde, ktorú v učebniciach nenájdete
Ako prekonať všetky naše krízy
Zelenského prítomnosť na G7: Západná Európa chce, aby vojna na Ukrajine pokračovala
Zelenskyj chce bojovať na dvoch frontoch súčasne – no Bielorusko má čím reagovať
Britská analytička: Útoky na Moskvu môžu vyvolať inú reakciu, než akú očakávame
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Harabin: “Je to kultúra zla”. Naozaj chceme vo svete chaos?
Harabin: “Je to kultúra zla”. Naozaj chceme vo svete chaos?
Harabin: “Je to kultúra zla”. Naozaj chceme vo svete chaos?