Tohto človeka poznajú na celom svete a väčšina obyvateľstva tejto planéty ho určite preklína za všetky zločiny a podlosti, ktorých vo svojom živote narobil neúrekom. Ublížil miliónom ľudí, má na svedomí tisíce životov a milióny zničených osudov. Seba považuje asi za Pána Boha na Zemi a využívajúc svoje miliardy sa snaží meniť život v mnohých krajinách tak, ako sa mu zachce, podľa vlastného úsudku a želania.

Povytváral na celom svete pavučinovú sieť mimovládnych organizácií, ktoré štedro financuje, a tie organizujú farebné revolúcie, majdany, štátne prevraty, režimy, ktoré nevoňajú vyše 90-ročnému, mentálne chorému miliardárovi, ktorý síce ešte vie robiť podlosti a počítať svoje peniaze, ale dávno stratil svedomie (ak niekedy vôbec nejaké mal), cit pre česť a pravdu. Je to zloduch, ktorého by sa dalo označiť za moderného politicko-finančného Mengeleho. Je to George Soros.
Médiá o ňom informujú takmer každý deň. Prirodzene, slniečkari ho pochvaľujú – je z ich tábora, uskutočňuje politiku, ktorá im vyhovuje. Našim čitateľom však ponúkame analytický článok o Sorosovi z iného súdka, keď ruská analytička Jelena Karajevová vo svojom článku „Джордж Сорос объявил войну: как он будет сеять хаос“ (“George Soros vyhlásil vojnu: ako bude rozosievať chaos“) zverejnenom na portáli ruskej informačnej agentúry RIA-Novosti rozpráva o tom, kto je filantrop Soros v skutočnosti. Tento článok zverejníme v priebehu troch dní (https://ria.ru/20210729/soros-1743342724.html?utm_source=ria.24smi.info&utm_medium=referral&utm_campaign=1536&utm_content=3581505).
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Nekomerčná organizácia Open Society Justice, ktorá žije z peňazí Georgea Sorosa, a niekoľko ďalších podobných spolkov ako napríklad Amnesty International sa na Štátnu radu Francúzska obrátili so žalobou na konanie polície a žandárstva. Ako sa uvádza v 220-stránkovej správe, opatrenia na udržanie poriadku – napríklad preverovanie osôb – sú, ako podotýkajú právnici Open Society Justice, pre rasové predsudky samotných ochrancov ľudských práv. Preverujú doklady prakticky vždy iba u „osôb inej identity a inej farby pleti ako bielej“ a aj samotná požiadavka, aby osoba predložila doklady, sa takmer vždy týka iba tých, ktorí sa rasovo odlišujú.
Open Society Justice sa úplne otvorene priznala, že v prípade, ak tejto žiadosti nebude vyhovené tak, ako to považujú za správne Sorosovi právnici, budú Francúzsko ihneď žalovať na súde. Teraz by sme mali urobiť krátky exkurz do nedávnej minulosti, aby sme si všimli: prakticky všetky nepokoje a vzbury „v nebohatých provinciách“, ako ich nazývajú vo Francúzsku (ale ak ich nazveme pravým menom – v etnických getách), súviseli s preverovaním dokladov. A to preverovanie dokladov sa uskutočnilo akosi „nesprávne“. Mohlo sa dokonca skončiť smrťou ľudí, ktorým preverovali doklady. Tak to bolo napríklad v Clichy-sous-Bois, keď neplnoletí (občania Francúzska a nie ilegálni prisťahovalci) utekajúc pred políciou sa schovali v transformátorovej búdke, kde zaživa zhoreli.
A postaviť na hranicu života a smrti tých, ktorí preverovali doklady, ako sa to stalo v máji tohto roka v Avignone, keď guľku dostal žandár, ktorý požiadal, aby osoby predložili občianske preukazy. Veľmi zriedkavé výnimky kontroly, ktoré sa snažia uskutočňovať úrady a polícia, sa týkajú predaja drog. Kým požitie látok nie je trestne stíhané, na druhej strane, konanie súvisiace s distribúciou drog, rozsah ktorého sa niekoľkonásobne zvýšil v období pandémie, sa trestá dosť tvrdo.
Slovenskaiskra.sk
Hitlerova metóda. Podobnosť so Zelenským nie je náhodná
VIDEO: Europoslanec Erik Kaliňák o tom, ako šéfke Europarlamentu Roberte Metsolovej stačí pri konsenzuálnom sexe „hlasné áno“, no pri snahe „vy****ť“ so súkromím občanov si vystačí aj s mlčaním
VIDEO: Únia oklamala Ukrajincov. Laššáková predpovedá veľké problémy!
Volkswagen plánuje zatvoriť štyri fabriky v Nemecku. V ohrození je aj Bratislava!
Poliaci sú pripravení na vojnu s Ruskom
Veľké varovanie pre svet: Štyri hrozby môžu otriasť svetom
Ukrajinci znova zaútočili. Moskva mala problémy
Korporácia monštier. V nesprávnych rukách sa umelá inteligencia stala stelesnením zla
Nemci, Fíni, Poliaci – všetci vyrábajú drony pre Ukrajinu
Bude v Kyjeve nový Majdan?
Vojna sa znova rozhára, UAS útočia.. „Duch“ rokovaní zomiera?
SNS nepodporí štátny rozpočet, ak koalícia nepodporí minimálny dôchodok pre 90-ročných seniorov
VIDEO: Denisa Saková- EÚ nemôže rozhodovať o našej energetickej budúcnosti
Politické zemetrasenie vo východnom Nemecku: AfD siaha na 37% v septembrových voľbách
Konflkt Kyjeva a Varšavy neutícha
Čo zastaví vojnových štváčov?
Musk tvrdil, že USAID pomohla financovať prevrat na Ukrajine
Jakov Kedmi: Ukrajinský útok na Bielorusko bude fatálnou chybou
V srdci CIA bol zasadený „desivý úder“
Predseda Európskej rady má problém: dovolil si bez súhlasu nepopulárnej trojice rokovať s Moskvou o mieri
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
George Soros vyhlásil vojnu: ako bude rozosievať chaos (1)
George Soros vyhlásil vojnu: ako bude rozosievať chaos (1)
George Soros vyhlásil vojnu: ako bude rozosievať chaos (1)