Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Generál Michael Flynn hovorí, že vládu Spojených štátov riadia pedofili a bola kompromitovaná globalistami.

Generál Mike Flynn hovorí, že Kongres Spojených štátov je kompromitovaný korporátnymi lobistami, globalistami a pedofilmi, ktorí „úplne vlastnia“ zákonodarcov, ktorých kompromitovali pedofíliou a finančnými prostriedkami.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Generál Flynn počas nedávneho rozhovoru s Joy Thayerovou prezradil, že Kongres Spojených štátov bol úplne a úplne kompromitovaný globalistami s veľkými peniazmi, ktorí financujú cesty kongresových delegácií, známe ako „CODELs“.

Na týchto cestách sa členovia Snemovne reprezentantov a Senátu zúčastňujú na úplne platených zájazdoch po cudzích krajinách, ktoré často zahŕňajú stretnutia so zahraničnými vodcami a ako vysvetlil generál Flynn, rozmáhajúcu sa pedofíliu.

„Práve teraz máme Snemovňu reprezentantov, ktorá je úplne a je úplne vo vlastníctve korporátnych lobistov a úprimne povedané, globalistov“, povedal generál.

Globalisti, pokračoval, „vlastnia veľa z týchto ľudí, pretože boli kompromitovaní na niektorých z týchto ciest, ktoré nazývajú „CODEL“ do zámoria, kde sa títo členovia Snemovne a Senátu kompromitujú tým, že spia s deťmi. “

„Kompromitujú ich! Toto sú skutočné veci, sú to veľmi skutočné veci,“ dodal generál Flynn. “Alebo ich uviaznu vo svete veľkých, veľkých peňazí, veľkých peňazí.”

Celé roky panovalo všeobecné podozrenie, že celá operácia Jeffreyho Epsteina v oblasti obchodovania so sexom bola spojená s izraelskými spravodajskými službami a že zneužíval a znásilňoval neplnoleté dievčatá na vydieranie politikov a mocenských maklérov z celého sveta.

Pred poznámkami generála Flynna National File obšírne informoval o kongresových delegáciách riadených zhubnými operáciami so zahraničným vplyvom spojeným s Čínskou komunistickou stranou a dokonca aj s Markom Epsteinom, bratom notoricky známeho medzinárodného pedofila Jeffreyho Epsteina.

Humpty Dumpty Institute, ktorého je Mark Epstein dlhoročným spolupracovníkom a hlavným finančníkom, sponzoroval množstvo CODELov do Ázie a východnej Európy vrátane Ukrajiny, kde sa republikáni Kongresu stretli s Volodymyrom Zelenským.

Vzhľadom na nedávne odhalenia generála Flynna je znepokojujúce, že cestu na Ukrajinu sponzorovala nielen ČKS a Humpty Dumpty Institute spojený s Epsteinom, ale aj moldavský prevádzkovateľ sirotinca.

Tento výlet bol súčasťou širšieho modelu Humpty Dumpty Institute spájajúceho a navštevujúceho sirotince v krajinách tretieho sveta alebo vojnou zničených krajinách, z ktorých je známe, že sa s deťmi bežne obchoduje.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d