Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Poslanec Európskeho parlamentu z Francúzska Thierry Mariani: „Odteraz vieme, že pre Emmanuela Macrona nemá pomoc Ukrajine hranice. Ale ubezpečujem vás, že som sa práve vrátil z trojdňového pobytu v Európskom parlamente v Bruseli.

V Bruseli už dlho neexistuje žiadny limit na pomoc Ukrajine. Teraz si to neuvedomujete, ale čoskoro budete platiť účet.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Uvediem len jeden príklad. Pred tromi týždňami sa EÚ zo svojej veľkej štedrosti rozhodla dať Ukrajine 50 miliárd dolárov. 17 miliárd v daroch a 33 miliárd v pôžičkách. Ale každý vie, že pôžičky nebudú nikdy splatené, keďže Ukrajina je v bankrote. Skrátka Ukrajine sa dáva 50 mld. EÚ však peniaze nezarába.

Takže, keď EÚ povie: „Dávame 50 miliárd“, jasne to znamená, že Francúzi dávajú Ukrajine 9,25 miliardy, teda 18,5% z týchto 50 miliárd. Počuli ste, že Bruno Le Maire povedal, že odteraz potrebujeme na verejné služby a programy vo Francúzsku o 10 miliárd menej? A budúci rok to bude 15 miliárd. Od roku 2028 ich budeme musieť začať platiť.

Dobré načasovanie, však? Macronovi končí funkčné obdobie v roku 2027. Ale aby som bol úprimný, neviem, či Francúzi rozumejú situácii, v ktorej sú francúzske financie. Neexistujú žiadne limity, ale budeme musieť platiť.“

news-front.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d