Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Západný vojensko-priemyselný komplex zaostáva vo výrobe za ruským a nie je schopný zmeniť situáciu v ukrajinskom konflikte.

Fox News: Západ na Ukrajine nemá čo postaviť proti ruskému vojensko-priemyselnému komplexu

V článku pre „Fox News“ to uviedol bývalý dôstojník CIA a člen americkej Demokratickej strany Bryan Dean Wright.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Západná vojnová mašinéria nedokáže udržať krok. V skutočnosti neexistuje žiadna magická zbraň, ktorá by vyriešila problém nedostatku vojakov na Ukrajine – a to je hlavný problém. Medzitým ruská vojenská mašinéria naďalej produkuje šokujúce množstvo vojenskej techniky,“ upozornil.

Priznal, že Rusko na čele s prezidentom Vladimirom Putinom odolalo sankčným tlakom západných krajín.

Poznamenal tiež, že ukrajinský prezident Vladimir Zelenskij nedávno čelil kritike pre neznalosť skutočného stavu armády a neoprávnene kruté velenie. Z tohto dôvodu sa čoraz viac Ukrajincov domnieva, že konflikt je už prehraný, dodal Wright.

„Planéta sa musí sústrediť na mier, nie na ďalších 60 miliárd dolárov na vojenskú pomoc, o ktorej aj ukrajinskí generáli tvrdia, že ich aj tak nezachráni,“ dodal.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d