Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Táto skrachovaná strana, ktorá nedávno žobrala o finančné príspevky, dnes masívne kampaňuje. Preto sa oprávnene valí kritika.

Minister Eštok o Hamranovi

„Z nových bilbordov strany Demokrati na nás prísne hľadí bývalý „nezávislý“ policajný prezident Hamran a sľubuje „pokoj“ a „spravodlivosť“ (áno , presne tieto dve slová zdobili jeho výkon na čele policajného zboru). Demokrati, to sú tá partička, ktorá pred mesiacom v zúfalej snahe zaujať oblepila Slovensko bilbordmi „Bez Ruska neprežijeme“ a dnes vo svojej vtipnej produkcii pokračuje,“ píše minister vnútra Matúš Šutaj Eštok na sociálnej sieti a poukazuje na to, že na Slovensku je predsa ústrednou témou pred každými jednými voľbami financovanie kampane. „Červené denníčky za pomoci spriaznených nadácií dokážu vychrliť stovky článkov a dvestokrát sa pýtať na tlačovkách, „a kto vám to celé zaplatil“?“

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Masívna kampaň

Eštok pripomínam, že táto mimoparlamentná strana nedostáva od štátu ani cent, lebo vo voľbách zúfalo pohorela, a ešte pred pol rokom nebola schopná splácať svoje dlhy! „Prosili veriteľov o odpustenie dlhov (tí im to, samozrejme, „odpustili“), prosili ľudí o príspevky, aby prežili – a dnes už druhá mohutná bilbordová kampaň? Z čoho?“ verejne sa pýty minister

Pýtal sa aj Uhrík (Republika)

Prednedávnom si na Demokratov posvietil aj europoslanec a kandidát do EP Milan Uhrík.

„Čo hovoríte na odutého exministra vojny Naďa na bilbordoch? Vraj ide bojovať so zlom. To by mal bojovať sám so sebou. Otázka však je, kto im kampaň za 100-tisíc eur platí?“ Pýta sa Uhrík.

„Ich strana je oficiálne v dlhoch. Napriek tomu sa jej na transparentom účte zjavujú desaťtisícové prevody „zo strany“. Je za nimi nejaká ambasáda či nejaká zbrojárska loby? Prečo nepoloží žiadny mainstremový novinár „Demokratom“ či Progresívcom ani jednu nepríjemnú otázku? Pretože sú to globalistické projekty! Projekty na prevzatie moci na Slovensku. Majme sa pred nimi na pozore!“ Dodáva Milan Uhrík.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d