Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Od bývalého riaditeľa Úradu boja proti organizovanej kriminalite Prezídia PZ to sú nečakané slová. Od generála vo výslužbe, Ing. Ivana Ševčíka však naozaj čestné, charakterne chlapské a poučné. Adresoval ich verejnosti na sieti Telegram.

„Priatelia, so zdesením sledujem cestu našej, našťastie končiacej prezidentky v Kyjeve, kde vyobjímala a vyoblizovala malého zeleného mužička s chrapľavým hlasom.  Ten hlas do sexi chlapa mu stopro vybrúsil biely prášok. A  múka to určite nie je . Určite mu s radosťou v hlase oznámila, že vojny a krvi chtiví občania vyzbierali viac ako 4 milióny éčiek na nákup delostreleckej munície, ktorá vyzabíja ďalšie ľudské životy. Potom si v Kyjeve v kaviarni na ulicu Banderu, alebo Sucheviča dajú presko, bez mlieka a cukru, lebo pani Zuzana je v rysovačke.“ Píše generál Ševčík. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Smutné

„Dňa 23.06.1947 v obci Blatnica banderovskí vrahovia zavraždili dvoch príslušníkov Verejnej bezpečnosti /žandárov/ a matku s dcérou. Dva roky po vojne, kedy sa ľudia snažili zabudnúť na hrôzy vojny a z vojnových trosiek budovali nový štát.
Dňa 23.06.2024 o 14.00 hod. , v nedeľu, si namiesto politických diskusii pôjdem uctiť pamiatku nezmyselných a nevinných obetí banderovcov. “ Hrdo a obdivuhodne v tejto dobe a na tomto Slovensku informuje generál vo výslužbe.

Náhodná podobnosť

To však nie je všetko. Generál si „servítku pred ústa“ nekladie: „Je smutné, že pani prezidentka, slniečka, progresívci a umelci podporujú banderovsky režim v Kyjeve, ktorý sa netají náklonnosťou k Štepanovi Banderovi. Ten režim, ktorý pomenoval v Kyjeve ulice po Banderovi a Suchevičovi, ktorý stavia pomníky Banderovi a ktorý organizuje fakľové pochody. Podobnosť s nacistickým Nemeckom je len náhodná.“

Uctiť si pamiatku obetí banderovskych vrahov

To považuje generál vo výslužbe Ing. Ivan Ševčík za „symbolický odkaz všetkým slniečkam, že my, občania nezabúdame na zverstvá, ktoré spáchali banderovci. Tí banderovci, ktorých teraz uctieva Kyjev a glorifikuje ich.““Ak aj Vy máte vo svojej blízkosti takýto pamätník, uctite si aj Vy tieto zbytočné obete.“ Pripomína generál občianskej verejnosti. 

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d