Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Bývalý minister, Jaroslav Naď sa posťažoval. Vraj mu vypisujú „kadejakí fašisti a extrémisti“. Má dôvodné obavy o svoj život! „VRAJ PO VOĽBÁCH BUDEM VISIEŤ!“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti bývalý minister obrany.

Naď následne naznačuje, že má dôvody na obavy o svoj život. „Ako pred minulými, tak aj pred týmito voľbami mi to vypisujú kadejakí fašisti a extrémisti,“ sťažuje sa.

Následne prichádza kandidát do parlamentu s ponukou, ktorá sa neodmieta. Veď kto by nechcel mať Jara Naďa na svojom dome, či plote? „A tak si opäť hovorím, že prečo by som nevisel aj pred voľbami?!“ začína vtipne. „Ak by ste ma chceli takto zavesiť aj vy na svoj plot či na balkón po celom Slovensku, prosím ozvite sa mi do správy. Plachtu doručíme čím skôr. Obrovsky nám to pomôže!,“ uvádza a zverejňuje aj vizuál svojho billboardu.

arko si verí

Potom už prichádza len poďakovanie: „Ďakujem Vám všetkým za doterajšiu pomoc v kampani, ste úžasní, spoločne to dáme naparádu a mafia s extrémistami a Putinovými prisluhovačmi opäť raz padne poriadne na držku!“

Naď spomína extrémistov a fašistov veľmi často. Len pred pár dňami sa posťažival na svojom konte siciálenj siete na extrémistov. „JE MI ÚPRIMNE SMUTNO, KVÔLI OĽANO A SAS EXTRÉMISTI BUCHAJÚ ŠAMPANSKÉ,“ napísal. „Rozumiem, že pre niektoré strany nie je téma zahranično-politického ukotvenia v NATO a v EÚ tak ´sexi´,“ sťažuje sa.

„Pre viacerých je totiž hovoriť o bezpečnosti, v čase mieru na našom území, rovnako nezmyselné, ako hovoriť v čase hojnosti o potrebe vytvorenia zásob potravín do budúcna. A to je veru, zlé rozhodnutie s fatálnymi dôsledkami,“ uzavrel bývalý minister.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: